Nábor k Creeperům

Zdravím, hledám schopné a aktivní hráče do mé guildy Creeperové [Mr] (Předem se omlouvám za tag.. Tato guilda je dost stará a když jsem jí založil tak jsem vůůbec nevěděl co po mě chtějí za tag :D 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Podmínky
1. 
Nemít hacky
2.
Nebugovat score
3.
Věk 13+ (Bereme výjimky)
4.
 Chovat se slušně v gchatu, Komunikovat v gchatu.
5.
 Mít ts3. (Bereme i výjimky)
6.
 Aktivita, Pomáhat s úkoly
7. Mít level 60+, odeh. hodin 100+-, čistej banlist (Od anticheatu max 3 bany)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nabízíme
» Pohodovou guildu, Vzájemné pomáhání (herní,osobní..), spravedlivé rozdávání kreditů, dobrovolné darování tokenů «
Guilda: Level 4, Momentálně 11. v sezoně
Přihláška
1. 
Váš nick
2. 
Váš věk
3. Level
4. 
Odehraný čas (v hodinách)
5. 
Odkaz na banlist + profil
6. 
Denní aktivita na GT (Cca)
7. Co můžete nabídnout.
8. 
Něco málo o sobě/ (Nepovinné pole)

Komentáře

• upraveno 1. May
    Ukázka jak by měla vypadat přihláška:

1. Nick: TenDobrejVzor
    2. věk: 14
    3. level: 71
    4. odeh. čas: 115
    6. denní aktivita: 21h
    7. Můžu vám nabídnout můj humor nebo humra kterého mám v lednici
    8. Jmenují se Gustav je mi 14 bydlím v Antarktidě. Moje koníčky: PC - vše kolem toho, filmy a golf, do guildy chci jít protože se mi líbí Creeper
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Tento vzor uvádí nekteré nepravdivé informace.
  • 1.Nick: lgfhhd
    2.Věk: 14
    3. level: 66
    4. Odehraný čas: 535 h
    5.http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=lgfhhd <-- Můj profil http://ban.gameteam.cz/search#lgfhhd <-- Můj banlist (kamarád chtěl, abych měl ban a založil asi 100 účtů př. lgfhhd0 lgfhhd10 atd.)
    6.Denní aktivita: 1-4 h (Jsou výimky, když mám zabavený PC :D )
    7. Mohu vám nabídnout svůj skill a své lucky ve všech minihrách, občas i můj humor
    8. Jmenuji se Štěpán je mi 14 let a bydlím v ČR (v Pardubicích)
    moje koníčky: Hraní PC her (nejčastěji minecraft nebo fornite), atletika (běhání)
    Do guildy chci, protože nemám guildu a protože mám rád creepera :smiley: Navíc, jsem dost často aktivní, ale i tak za to téměř žádné odměny nedostávám.. 
    Doufám že to chápete :wink: 
    Toď vše.
    -lgfhhd
  • @lgfhhd jsi přijat. Napiš ve hře /g prihlaska Creeperové, a až budu na PC, tak tvojí přihlášku přijmu.
  • @MrCreeper122  Já jsem téměř každý den on-line, v guildě ještě nejsem... Prosím, přijmi mě, nebo mi úděl co je za problém. Díky
    -lgfhhd
  • @lgfhhd Zdravím, dneska kolem 15:00 jsem tě již přijmul.
  • Ano, děkuji. Mimochodem nyní jsem u mé babičky, tudíž budu on-line zítra/pozítří.
  • 1. Váš nick: miooll

2. Věk:  Je mi 15 let ale 3.6 mi bude 16 let.

3. Level: Mám zatím jen 57 doufám že mohu být vyjímka.

4. Odehraný Čas: 108 hodin.

5. http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=miooll

6. Asi Po-Pá 3 HODINKY SO-NE 5-6 Hodin.

7. Je se mnou sranda takže asi legraci :smiley:  
  • @miooll jsi přijat. Ve hře napiš /g prihlaska Creeperové. Tvůj ban za  AK počítat nebudu. Už to jsou 2 roky.
  • upraveno 7. May
    1. MasteRino_SK
    2. 12
    3. 55
    4.  107 hodin
    5. http://ban.gameteam.cz/users/MasteRino_SK ty bany protože byl shit ac a kickovalo mně to za to že jsem jen běhal a http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=MasteRino_SK
    6. 2-6 hodin
    7. Vela XP do guildy a aktivitu
    8. Něco málo o sobě/ (Nepovinné pole): Říkejte mi MasteRino, profesionálně v MC stavím a umím PVP+ rád hraju Parkour
  • @PravyWarezLP ; Neměl jsi jiný nick? Nějaký Fayeer?
  • upraveno 7. May
    @ShadowKillerCZ1 přijat. Napiš ve hře /g prihlaska Creeperové

@CejenCZ Díky za upozornění.

@PravyWarezLP Jak se koukám máš další dva účty: QmS_Fayeeer_Ezz,Fayeeer na obou máš vždy ipban za reklamu a na jednom 2x ban od anticheatu.. Jinak další účet: PravyWarezLP má též ipban za reklamu a 2x ban od anticheatu.. Jak tak koukám tak rád posíláš IP adresu jiných serverů... Napiš mi soukromou zprávu s vysvětlením.. Jestli teda nějaké je. Prozatím nepřijímám. (+ malý věk a lvl)
  • Neposílal jsem reklamu :) napsal jsem 1,3,2,4 a to bylo od prisonu ranky které byli do ranku 4 a AC to rezignovalo jako IP a ten 2x ban byl kvúli AC, nevím jestli si byl v té době na serveru ale byl asi 1 měsíc kdy tě to vyhodilo za to že jsi jen skákal a běhal po lobby :) a hacky jsem nikdy nepoužíval. Múžeme se dohodnout jestli mi chceš prohledat logy nebo i celý komp.
  • A ano, mněl jsem Nick Fayeeer a QmS_Fayeeer_Ezz ale to byli Warez, múj hlavní je MasteRino_SK [ORIGO]
  • upraveno 7. May
    @PravyWarezLP neřikej mi že si dostal od connora ipban za to že si napsal 1,3,2,4... Nesmysl. A psal jsem ti abys to psal do soukromé zprávy. Hodně štěstí v hledání guildy. Nepřijat.
  • 1. Nick: CandyCZ01
    2. věk: 15
    3. level: 61
    4. odeh. čas: 267h
    5. Profil (click) BanList (click) <Ten ban od Werwiho je kvůli mojí blbosti... napsala jsem IP na ts3 týpkovy)
    6. denní aktivita: 3-5h
    7. Hodně hraji MC, získávám respekt...
    8. Jsem CandyCZ01, hraji beachvolejbal, chodím na gympl do kvarty (9.), MC hraji 5let, na GT 4roky, do guildy chci, protože .. prostě nemám guildu :heart: 
  • @CandyCZ01 Ahoj, jsi přijatá. napiš ve hře /g prihlaska Creeperové
  • Jistě, zítra to zadám, byla jsem v guildě a začla jsem hned po odchodu hledat novou, nevadí ? :smile: 
  • Ok děkuji :heart:

• 1. tomishsja
    2. Mám splňující a myslím že to zjistíte když půjdu na TS3
    3. 77
    4.  922
    5. GTPROFIL, GTBans (Klikněte levým na co chcete a vyskočí vám stránka)
    6. Nemůžu říct přesně ale asi 4-5 hodin, když se nudím tak to může být i 10 hodin :dizzy: 
    7. Ochotu, pomoct když bude třeba. Přidávat skore když bude sezona. atd.
    8. Vše vám řeknu na TS3 při pohovoru.
  • @tomishsja jsi přijat. napiš ve hře /g prihlaska Creeperové. Pohovor není třeba.
  • 1.DogeLuk27 2. 11 3. 32 4. 131 5.Domluveno 6. 5 az vic hodin 7.Pomocnu ruku,dobrost
  • @DogeLuk27 Ahoj, udělej si level aspoň 50 a beru tě.
  • upraveno 08:34
    1. FiliMAN
    2.
    13
    3. 76
    4. 
    552h
    5.
    http://ban.gameteam.cz/users/FiliMAN ; http://profil.gameteam.cz/index.php?mod=acs&user=FiliMAN a ten banlist ano viem bany za cheaty si sú staré a za každý AC som dostal unban lebo bol neprávom
    6.
    6h denne
    7. Skóre počas sezóny a tokeny budem prispievať neustále :)

Inak TS mi niejak nefunguje ale môžem na YT nájsť niejaké video ako ho opraviť lebo mi nejde spustiť ale mám discord

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.