Přihláška na Vývojáře

Je mi 10 let
vyznám se v programování
programováním pluginů se zabývám 2 roky a byl jsem vývojář na jdenom serveru a musel jsem dělat pluginy přímo aby na sebe navazovaly takže jsem na tohle zvyklý
Na GameTeamu mám 60 level a odehraný čas 237 hodin
Rád bych dělal něco pro můj nejoblíbenější server
-Můj nick v Minecraftu: yellowbear

Komentáře

• upraveno 19. June 2016
  • V 8 letech si pracoval s pluginy ?
  • jj ale jen s takovym jako ze neco napsal a ono mu to odepsalo :D
  • Ahoj, a co si například dělal s pluginami? upravoval si je? nebo si je jen přepisoval do češtiny nebo si měl přístup k FTP, a tam si dával pluginy a upravoval je? todle na vývojáře nestačí.. naši vývojáři si sami dělají pluginy né upravují.. a myslím si že v 10 letech se nedá moc pochopit programování.. (podle mě) /_Nass_
  • Myslíš v těch osmi nebo teď? 

• to je jedno, _Nass_ to určitě myslí celkově ;)
  • Takže nějak takhle
    • v 8 jsem se koukal na videa jak někdo programuje plugin a vysvětluje jak to funguje a díky tomu jsem tam psal jednoduché kódy jako tře ba že když napíše ku*rva tak že mu to napíše nemluv sprostě to jsem dělal takový kraviny
    • v 9 jsem zkoušel anticheat který fungoval blbě tak že když někdo vyskočil tak mu to dalo ban
    • a teď (v 10) jsem dělal na jednom serveru vývojáře dokud mě nevyhodili za to že jsem měl na serveru op a nechal jsem kámoše hrát a on za můj nick spawn. Ale dělal jsem jednoduché minihry a takový ale nejhorší bylo že potom mi majitelka dávala za úkol jenom jednoduchý pluginy
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Pošli mi na mail Monty70@GameTeam.cz ukázku pluginů které jsi napsal.  
    Dám to našim developerům a pokud řeknou, že to má smysl, budeš pozván a pokecáme o možné spolupráci.
  • Mám ti poslat kód nebo ten plugin?
  • M1nef4nM1nef4n
    DeveloperSprávce fóra
    Tak ono to je víceméně jedno
  • Fandim ti yellowbear
  • Nic ve zlým ale nejdříve se dívej jak je diskuze stará pak něco piš.
  • Odpovím ti, on komentoval 5 dnů staré téma :D
  • Já ti taky fandím :D
Tato diskuze je zavřená.