HS MarpasCZ - Medieval/Fantasy hráčský server (v plánu)

Ahoj, chtěl bych vám něco říct o mém hsku. Zatím neexistuje. :D Ale mám v plánu ho udělat. Asi si říkáte, že to bude další hs jako každý jiný, ale není tomu tak. Mám hodně originálních nápadů. Nebude se jednat o klasický hs, kde máte spawn, warp free atp. kde máte normální přírodu a hrajete tam normální survival jako v singlu. Bude se jednat totiž o hs, který bude mít kompletně postavenou mapu, nebudou na něm warpy (jenom warpy do základních tří království) a bude ve středověkém/fantasy prostředí. Budou tam různé questy, dungeony a eventy. Budete si zde moct koupit různé speciální itemy atp. Budete si tam moct volně procházet svět, a určitě tam budou i nějaká zajímavá místa a easter eggy. Budete si moct koupit dům a ten vylepšovat. Bude tady božstvo, hlavně pro efekt, ale nejspíš u nich půjdou koupit op věci a možná se ještě něco vymyslí. Vím, bez obrázků to nikomu nic neříká, tak tady jsou alespoň domy:

Klidně se mě na něco ohledně hska zeptejte, budu rád. Taktéž můžete napsat nějaký nápad atp. Děkuji za přečtení. :D

Komentáře

• Všechny stejně jenom zajímají free, warpy...
    Ale toto je originální :) Držím všech 10 palců :)
  • eykey121LPeykey121LP
    Stavitel
    Ahoj,
    velmi dobrý nápad, teď jen ho dobře zpracovat... Jinak ty domky mi moc medieval  nepřijdou :/ (Můj názor) ale jinak držím palce ať se ti to povede :blush: 

-ey
  • @eykey121LP je to medieval/fantasy, takže to má vypadat trochu jinak než klasické bílé zdi s dřevěnými trámy (snad víš co myslím).
  • eykey121LPeykey121LP
    Stavitel
    Pokud si představuješ medieval jako bílé zdi s dřevěnými trámy něco je špatně :/ 
  • Držím Palečky!
  • Hs vypadá  velmi  pěkně  a doufám  že si  na něm i  zahraju   :D
  • eykey121LPeykey121LP
    Stavitel
    Marpasi.... Opravdu se ptáš proč? Pochop.... Že pokud si představíš pod stylem medieval bílé zdi s dřevěnými trámy tak jsi na tom dost špatně... Protože v Medievalu se dají stavět hrady, povozy, mlýny, draci a třeba lesy... Takže proto.

-ey   
  • @eykey121LP Ale to jsou domy, ne žádný hrad nebo les. Proto jsem psal, že je to fantasy a může to vypadat jinak než např. takové ty domy které mají bílé zdi s dřevěnými trámy kterých je spousta (napsal jsem jenom jeden častý znak, nebudu vypisovat celou slohovku jak to může vypadat. Ale to, že jsem tam napsal jenom toto, neznamená, že nevím jak vypadal středověk :D). Samozřejmě lesy, kasárny, různé stánky atp. tam rozhodně budou, ale tohle je obrázek jak asi budou vypadat domy, ne celé hsko. :D
  • Ahoj, moc hezký nápad a domky nádherné. Moc se na HS těším ;) 
  • Tady je nějaký ten obrázek, jak si představuji část města s domy s nízkou úrovní. Vím, asi to nevypadá úplně nejlépe, ale je to jenom malá část jako příklad. Pokud si to chcete prohlédnout tak je to na creativu 1.12. 

• Super rad bych ti pomohl a az bude nábor tak mi napis
  • Marpasi? Furt to plánuješ? Asi je toto necropost ale. Furt mě to zaujalo... a furt nic... Snad, se k tomu někdy dostaneš :) jak jinak Držím Palečky!!!
  • Ještě je dost času.
  • SirMartinCZSirMartinCZ
    ModerátorModerátor fóra
    Ahoj Marpasi :D 
    tvůj nápad mě zaujal, přeji hodně štěstí. :) Doufám, že projekt co nejdříve zrealizuješ, opravdu se na něj těším. :)
  • Obávám se, že hsko asi nevznikne.
  • upraveno 29. August
    Ono to zatím v podstatě ani nejde. Možná ano, ale sám to nedám.
  • upraveno 29. August
    Ale baví mě to vymýšlet, tak tady napíšu nějaké věci co by tam mohly být.
    • Domy, které půjdou koupit
    • Domy půjdou vylepšit
    • Obchody s shopkeepery, např. pekárna
    • Trhy se stánky
    • Sezonní stánky (např. na Vánoce)
    • Speciální itemy
    • Mince a bankovky
    • Warpy pouze na některá místa
    • Spawn jako ostrov v nebi s chrámy [informace (pravidla, seznam členů AT,...), muzeum(ukázka budov, ...)]
    • něco jako guesty, určitě za speciální itemy
    • Lesy atp.
    • Monstra v lese
    • Lesní chata
    • Stáje pro koně
    • Různé soutěže
    • Jednotná barva jedné skupiny pro přehlednější chat (a taky aby to nevypadalo jako omalovánka), např. vedení bude mít zelenou
    • Možná nějací bossové
    • Možná nějací bohové a bohyně
    • Stánek s novinami
    • Možná možnost předplatit si noviny a pak vám budou docházet do vaší schránky (to budou nejspíš dělat moderátoři
    • Více království, např. království písku, ohně, kamene
    • Neoriginální věci v originálním provedení
    • Další věci, na které jsem zapomněl (a myslím, že jich tak málo nebude)
  • Ahoj, musím oznámit, že hsko nevznikne.
  • neee to vážně? chtěl jsem se tohoto velkého projektu zůčastnit.. no co se dá dělat..
  • a určitě to všechno by se dalo udělat..
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.