Připravujeme přesun na nový hardware - Moje HS ZMIZELO

Monty70Monty70
Moderátor fóra
Ahoj.

HS jsou tu již skoro 4 roky a stroje na kterých běží některá HS jsou používané již od začátku. Rozhodl jsem se proto tyto stroje vyměnit za nové. To je ta dobrá zpráva. Ta špatná je to, že na tento krok není systém připraven, nepočítali jsme s tím, že by se systém HS stal natolik populární, že bude ke svému běhu potřebovat tolik strojů (mysleli jsme, že bude maximálně 50 HS což by zvládl 1 stroj) a že by se někdy servery přesouvali ze stroje na stroj. Zde tedy přichází ona nepříjemnost.

V následujících dnech vypnu některé ze strojů na kterých běží HS servery a do systému přidám nové stroje. Servery na starém stroji nebudou ztraceny, ale pro jejich  Majitele to bude vypadat, že byli ODSTRANĚNY.

Pokud jsi Majitelem takto postiženého serveru (aktuální seznam serverů bude níže) udělej následující.
  • Přihlaš se na GT s nickem na který jsi měl HS
  • Vyplň si v /Profil email
  • Z emailu, který máš vyplněn v /Profil, napiš mail na info@GameTeam.cz a vyčkej na instrukce. V odpovědi se dozvíš, že je vše připraveno a máš si máš založit nové HS na které ti bude nahrána záloha starého HS se vším co jsi měl (expirace, váha pluginů, atd...)

Ukázka mailu:

• Předmět: Smazané HS - Přesun na nový stroj
    Text emailu:
    Ahoj.
    Jsem majitelem HS kterého se týká přesun na nový hardware.
    Nick: ..................

Všem se omlouvám za komplikace, ale tato varianta je lepší než čekat až některý ze strojů na kterém běží HS umře.

Seznam HS kterých se týká přesun:
Servery přesouvány ke 14.2.2019

Možnost přesunu bude do: 24.2.2019

Přesouvaná HS zde budou zobrazeny pouze 10 dní. Pokud se majitel HS do 10-ti dnů od vypnutí jeho HS neozve, budou zálohy nenávratně odstraněny.

Komentáře

• upraveno 16. May 2018
    Monty70 mám otázku Za jak dlouho odpovíte na email ?

----------------------------------------------------------------------
    //Ahoj.
    Na maily odpovídám 2 - 5x denně
    Monty70
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.