Stráta pozemku

Herní nick: sweexx9
Požadavek: vrácení pozemku je-li to možné
Popis pozemku: celá plocha byla zaplněná vodou na dně byl písek na hladině vody je velká dřevěná loď která je nedostavěná.
Vyjádření: Dobrý den chci vás poprosit o nález a obnovu pozemku měl jsem pozemek na creativu 2 naposledy jsem na pozemku byl cca před 2 týdnama protože jsem nehrál týden a když jsem se připojil GT a chtěl jsem jít na creativ tak jsem se tam nemohl připojit protože tam nebyl. Ptal jsem se Montyho70 co je s creativem 2 a on mi napsal že je rozbitý. Pak přibyl creativ záloha a když jsem si chtěl převést svůj pozemek na creative 1 tak jsem ho nenašel protože tam je záloha na creative 1. Tak vás prosím o vyřešení pokud je možno získat pozemek zpět.
Děkuji za odpověď a případné vyřešení
Hezký den.

Komentáře

• Nebyl náhodou wipe?..
  • mne sa to zas stalo na creative 1 keby sa to dalo tak aj mne obnovte pozemok mal xbox znak a súťaž skinov
  • upraveno 10. July
    Takže ty jsi se snažil připojit na Creative 1 když tu poušť máš na creative 2 ?
    Jo, takhle si to myslel. Možná ten den byl Creative rozbitý a musel proběhnout Restart. Možná to byl hráč, kterýho si tam měl přidanýho, nebo nevím. Přeju ti hodně štěstí! :)

Blbeček Ondrášek :D
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.