Odebírání povolka na resce když vlastník je off-line.

Zdravíčko,
Často se mi stalo, že když nechám povolení kamarádovi, tak potom mi chce modifikovat intérier, truhly atd...
Měl jsem k návrhu, přidát tento systém, proti nebezpečí a dekadence v resce.
Stejně jako na Creativu, majitel pozemku dál povolení hráčovi, pak se odpojí a povolení má deaktivováné.

Předem děkuji.
Hezký den

Komentáře

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Nemyslím si, že by Residence něco takového umožňovali
  • upraveno 21. May
    Nevím, ale jedině jak mě to napadá je to udělat formou pronájmu resky jedině tak by to mohlo jít.. (nevím to 100%)
    zde je jak to udělat
    s láskou #nwmcz :D

/res lease [renew/cost] [residence] - renew zobrazí cenu za obnovení residence. cost je funkční pouze pokud používáte na serveru ekonomiku (iConomy atd.)
    /res market list - Zobrazí seznam residencí k prodeji.
    /res market info [residence] - Zobrazí informace o residenci na prodej.
    /res market sell [residence] [částka] - Dát residenci na prodej za uvedenou částku.
    /res market unsell [residence] - Stažení residence z prodeje.
    /res market buy [residence] - Koupí zadanou residenci.
    /res market rentable [residence] [cena] [dnů] <repeat:t/f> - Nastaví residenci k pronájmu. Nastavuje se cena pronájmu za určitý počet dnů. Pokud nastavíte repeat na true, bude se nájem automaticky prodlužovat současnému nájemci.
    /res market rent [residence] <repeat:t/f> - Pronajmete si danou residenci, pokud nastavíte repeat na true, bude se Vám nájem automaticky prodlužovat.
    /res market release [residence] - Odebere residenci status “pronajímána” a nebo “k pronájmu”

• @Monty70
    Být tebou bych to přidal.
  • Myslíš přidat to co jsem napsal ? :D Pokud ano, tak se pořádně podívej co jsem tu napsal a pokus se to zadar na HS mě to totiž funguje ;)

Přeji krásný den #nwmcz
  • O.K Diky.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.