Názor na A-Team

Dobrý den ,
Rád bych si postěžoval na A-Team , konkrétně na moderátorku Ariesa_ , ne jenom že do nedávna nevěděla ani o Pravidlu 6 , což nevím ani jak je to možné když je "Mod" . Dobře přiznávám , že tu věc co jsem prováděl je špatná , ale je to chyba serveru , které stále není opravena , tudiž je kravina aby za blbost serveru zaplatil hráč , ale ten ban , který jsem dostal je mi ukradený , co mě štve , že Admin Team GT je až na vyjímky banda vymáštěnců - omlouvám se za ten pojem . Je to škoda , server má opravdu velký potenciál , ale tohle prostě zážitek na serveu kazí . A proto si přeji aby na serveru proběhla nějaká údržba A-teamu . Nejsem jediný , kdo to takhle vidí .  Děkuji Jash8

Komentáře

• AriesaAriesa
    Admin
    upraveno 23. May 2018
    Ahoj Jash8,
    ďakujeme za slušne vyjadrený názor. 

Keď si budeš chcieť nabúdúce požičať niečo z hráčovej rezidencie, zatiaľ čo ten hráč bude na serveri, možno bude stačiť slušne sa ho opýtať a nie robiť tunely popod jeho dom a ničiť mu stavbu piestmi.
    Viac o griefovaní a trestoch na Klasiku /warp pravidla.

Pekný deň.
Tato diskuze je zavřená.