zmizelo mi HS

Ahoj.

já som Dubatiq 
a chcel by som požiadat na návrat serveru 
(prosím chcem to už mat z krku a halvne ma už neposilejte na Mail ked som tam bol
a mal som ist sem ale 1 krát sa to asi nepovedlo no (tak tady to je )

Komentáře

• Only Monty70

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    upraveno 24. May 2018
    Ahoj.

Ty jsi neuvěřitelnej.

Opravdu nedokážeš postupovat podle návodu z http://forum.gameteam.cz/discussion/46700/presun-na-novy-hardware-moje-hs-je-zmizelo ?

Bez tvé spolupráce ti HS nezachráním.

• Ahoj Monty

Ty jsi neuvěřitelně příjemnej :) 
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

@Max95 
    Zamysli se.
    Napíši návod který pochopí naprosto každý.
    Pak přijde někdo, kdo  není schopen si ho ani přečíst a vyžaduje speciální péči.

Já mám rodinu, děti, zaměstnání a není v mých silách se věnovat každému individuálně. Takže pokud se někdo chová jako retard, tak s ním jako s retardem zacházím.

Pokud ti tento systém nevyhovuje, tak si budeš muset najít jiný server.

• Myslím, že ten předchozí komentář by šel bez té omáčky kolem, prostě mu hoď linka na diskuzi a nic k tomu nepiš.
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    upraveno 25. May 2018
    Proč mě tu školí 15-ti letý adolescent?!
    Co si to vůbec dovoluješ?  Ty víš co předcházelo komentáři který zmiňuješ? 

Kámo na tohle já nemám čas!

Jdi si buzerovat někoho jiného a někam jinam!

Obtěžoval jsi se vůbec přečíst pravidla sekce? Evidentně ne!

Čti než založíš téma. Jak nahlásit chybku na HS + ŘEŠENÍ UKÁZKOVÝCH PROBLÉMŮ

Cituji:
    Tato sekce NESLOUŽÍ k veřejné diskuzi. Slouží výhradně ke komunikaci Majitelů HS a správci HS. Veškerá jiná komunikace je považována za SPAM a tak s ní bude zacházeno.

Ban! Důvod: Nesmyslné vytěžování admin týmu.

• upraveno 25. May 2018
    Omlouvám a ano, jak správně říkáš PRAVIDLA JSEM NEČETL.
    Nevěděl jsem, že si tyto komentáře bereš tak osobně a nevěděl jsem, že bude následovat ban.
    Proto bych chtěl požádat o unban na Forku. 
    @Monty70 ;
    Doufám, že i tohle nebudeš považovat za "spam"

Pravidla dočtena.
  • alebo jan nato nemám ach Monty nikdo ty tu nedáva nejakú školku jo jen nevím proč tak vyskakuješ aspon vidím aký si na svojich hráčou na GT :) (o a myslím že mi dáš ban jo + dík ked nevieš byt aspon slušní viem máš vela rokov ale nemusíš ty ma tu urážat + čo som retard ? HA HA Monty a 15 rokov ? mi vážne není očakávam ban (toto není už normálni jaký ludia žiju v tejto dobe nevedia ani skoro nič povedat slušne :( sklama si ma Monty.
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

@Dubatiq120 
    Tvému slovníku prostě nerozumím, nicméně opět zpráva absolutně mimo téma, takže SPAM. (upřímně, číst to co a jak píšeš, je samo o sobě trest)
    Toužíš po banu, tak pokračuj v psaní nesmyslných komentářů.
    Pochop, že tato sekce není určena k volné diskuzi a já tu nejsem od toho, abych se věnoval tvým nervovým problémům!

Buď napiš něco k tématu, nebo nepiš nic!
  •  @Monty70 Ma práce dost a maxi, ty mu nemusíš buzerovat, když se ti něco nelíbí tak to vyjádří ale nedělej frajírka, před nikom kdo je starší než ty!
  • Monty70 nechcem ta mat ako nepriatela ale začal si písat že som retard atd viem. viem že si v pohode ale druhý krát ma neurážaj ano lebo keby to tebe niekdo robil tak tebe by sa to tiež nepáčilo si myslím a už konečne uzavri tuto konverzaciu

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Znáš pořekadlo "potreferná husa ve vždy ozve" ?

Já ti nenapsal, že jsi retard, (to jestli si to, po tom co jsi mi psal na mail, myslím nebo ne je jiná věc), napsal jsem uživateli @Max95 :
    " Já mám rodinu, děti, zaměstnání a není v mých silách se věnovat každému individuálně. Takže pokud se někdo chová jako retard, tak s ním jako s retardem zacházím. "
    No a ty jsi ta potrefená husa co se ozvala.
  • Monty70 znám to porekadlo a chápem idem to skúsit ešte raz a teraz lepšie ten HS vyriešit 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.