Brisingr [ BRSGR ]

2»

Komentáře

• matula70CZ Ty bany jsou problém , ale tedka k nám můžeš , ale jestli budeš dostávat další bany , tak letíš . Přihláška potvrzena ! 
  • Error_Entity_303,Přihláška Zamítnuta!
  • nick:Klernox
    lvl:61
    znám princip všech her
    chovám se slušně
    denně nahraju 150 skóre
    odehraných hodin mám 252
    do guildy budu dávat tokeny jak uznám za vhodné

• Za mě málo skore,level a hodiny.Počkej na odpověd merlinama.
    Zatím přihlášku zamítám.

Přeji hezký zbytek dne.

-deempje

• Klernoxi ten lvl a skore je problem my nejsme začátečnická guilda zlepši si lvl a potom možná časem . Přihláška zatím zamítnuta !
  • @_Legend123_
    Proč furt střídáš učty?
  • Cassius jsi přijat napiš na GT nějakému Úředníkovi at tě příjme ( úředníci jsou např max a deempje ) :) .
    • GUILDA JE V TOP 20 !!
  • skrr.
  • upraveno 11. August
    @merlinman. ; je mi tě líto doufal jsi, že budeš v top 3 XD. Jenže ti odešli tito hráči: Max95 ( přes 100k skore), fappy78 ( asi 80k skore), ItzMeEmily ( ta až tak moc aktivní nebyla, ale myslím si, že v sezóně by zrovna málo skore nedala), deemje009 ( dokáže nahnat pěkný počet skore ), uznikdy ( až mi skončí ban XD ), MajkysCZE ( ten byl hodně aktivní, ale trávit hodně času na klasiku :D)  a už nevím. Jestli se nezměníš ( povyšuješ se ikdyž nemáš čím ). Myslím, že ti odešlo dost dobrých hráčů a nevím jestli už se nějací najdou. Jednou jsi napsal ať dává každý člen denně 1350 skore a sám si dal asi 700. 

//edit: PS: Podle mně ani nevíš co se v guildě děje ani. Kdyby jsi aspoň měl TS3, aby sis udržel komunikaci se členny, ale poslední dobou příjdeš na 1 hodinu chceš, aby všichni dělali skóre a potom se skoro 2 dny neukážeš.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.