Brisingr [ BRSGR ]

2

Komentáře

• Za mě málo skore,level a hodiny.Počkej na odpověd merlinama.
    Zatím přihlášku zamítám.

Přeji hezký zbytek dne.

-deempje

• Klernoxi ten lvl a skore je problem my nejsme začátečnická guilda zlepši si lvl a potom možná časem . Přihláška zatím zamítnuta !
  • @_Legend123_
    Proč furt střídáš učty?
  • Cassius jsi přijat napiš na GT nějakému Úředníkovi at tě příjme ( úředníci jsou např max a deempje ) :) .
    • GUILDA JE V TOP 20 !!
  • upraveno 11. August
    @merlinman. ; je mi tě líto doufal jsi, že budeš v top 3 XD. Jenže ti odešli tito hráči: Max95 ( přes 100k skore), fappy78 ( asi 80k skore), ItzMeEmily ( ta až tak moc aktivní nebyla, ale myslím si, že v sezóně by zrovna málo skore nedala), deemje009 ( dokáže nahnat pěkný počet skore ), uznikdy ( až mi skončí ban XD ), MajkysCZE ( ten byl hodně aktivní, ale trávit hodně času na klasiku :D)  a už nevím. Jestli se nezměníš ( povyšuješ se ikdyž nemáš čím ). Myslím, že ti odešlo dost dobrých hráčů a nevím jestli už se nějací najdou. Jednou jsi napsal ať dává každý člen denně 1350 skore a sám si dal asi 700. 

//edit: PS: Podle mně ani nevíš co se v guildě děje ani. Kdyby jsi aspoň měl TS3, aby sis udržel komunikaci se členny, ale poslední dobou příjdeš na 1 hodinu chceš, aby všichni dělali skóre a potom se skoro 2 dny neukážeš.
  • upraveno 15. August
    @faty69 Nemohu o prázdninách být každý den na MC , protože mám taky real life chodím s kámošema ven,  jezdím pryč na víkendy a nejsem nolifer abych tam byl každý den a udělal 3000 skóre . Btw. jestli chceš mě nebo guildu ztrapnit , tak si posluš , ale tohle svědčí jenom o tom jaký jsi člověk . A moc dobrý nebo chytrý člověk nejsi ! 
  • Jo nwm jestli by tohle zrovna měl GM psát do G zprávy http://prntscr.com/kiwza8. A těch 3 skore ti zabere asi 30 minut někdy i 40 minut a jestli nemáš 40 minut čas na guildu, tak sis ji neměl zakládat. Už se mi víc psát nechce tak si to řeš jak chceš. Můžu ti max napsat GL :)
  • upraveno 16. August
    Páni, pěkná zpráva xd - nevím, jak tu zprávu mám pochopit...
    Jo a tvoji situaci s Brisingr Ti vysvětlím...

Tahači jako fappi, max a další Ti odešli z toho důvodu, že na ně (přesněji řečeno) na guildu ZVYSOKA ...... Hraješ si tu, jako kdyby jsi byl nějaký zkušený, co se týče guild (a to jsem vyčetl z tvých podmínek a psaní), ale TO nejsi a popravdě se Ti ani nevidím, proč: 

Nechodíš na TS

Nemáš dané pevné základy

Aktivita téměř nulová (Pokud si užíváš Real Life, tak je slušnost to taky sdělit)

Chat.. co jsem tady, ale i od tvých "bývalých" členů doslyšel.. U mě si nebyl moc komunikativní jako člen, ale jako GM? To promiň, ale tvá guilda bude brzy potopena jako DMNC

Guild zpráva.. má obsahovat věci důležité pro chod guildy či na něco upozornit či informovat o nějaké skutečnosti a ne zprávy typu "Postavíme se tomu a tomu".

Mohl bych jmenovat další, ale tohle je základ
    (To nahoře ber jako kritiku od jednoho z nejzkušenějších guildmasterů)

Ach.. merline... ty ani nevíš, co znamená "vlastnit" guildu. Nevážíš si toho, co ti bylo nabídnuto. Bez pevných základů ti pak NEPŮJDE guilda nahoru a ROZSYPE se jako dům z karet. Ale kdyby jsi neudělal tu volovinu, že u mě zůstaneš jen na odměnu, tak tohle by se ti nestalo. Skončíš stejně jako donalik1 (Demonicum).
    "My nejsme začátečnická guilda" Tak určitě...

- Nevím, zda Ti tenhle komentář prospěje nebo ne, ale nikomu tohle nevyvrátíš a to musíš uznat

// Jo a aby jsi se neponížil ještě víc, tak tu hezkou zprávičku pěkně smaž a dej tam něco jiného, díky

-"Ztráty nás nezastaví, TEAMS se postavíme" Tak to přeju HODNĚ ŠTĚŠTÍ

Edit: Pokud chceš tady motat, jak moc je kdo co chytrý nebo hloupý, tak to je motání na lvl FAKT ZKUŠENÝ GUILDMASTER. Ne, ale vážně.. Faty Ti jen napsal stručnou kritiku (svůj názor) a odpálkovat ho tímhle argumentem, protože se ti nelíbí, tak TO mi (a nejen mně) připadá UBOHÉ.. Zamysli se nad sebou..
  • SKORE: min. 1000 denně jebe?
  • upraveno 18. August
    nick:LangyCZ
    lvl:77
    odehraných hodin: 128
    Znám princip všech miniher
    Chování: Jsem slušný ale nemám rád když někdo flamí
    Skóre: Denně dám 2K+ (pokud ne tak napíšu)
    Tokeny: Budu moci přispívat když bude potřeba 
    Ban-list: http://ban.gameteam.cz/users/LangyCZ

Děkuji za brzké vyřízení :)                                                                      -LangyCZ 
  • V této samé situaci jsem byl i já ze svojí guildou, ale moji věrní členi tam zůstali, protože jsme táhli za jeden provaz, ale tvá guilda se sype jak zrzní slepicím... A to nepočítám jak si myslíš, že ti lidi budou přidávat skóre. Huntíš jen odměny a neděláš to pro zábavu, tou zábavou myslím plnění úkolů s spousta členy na teamspeaku já osobně jsem v guildě dřel jak kůň, aby se mi i přes pověst jen tak nesesypala, potom mi přišla nabídka od gejma, že bych mu mohl helpnout v sezóně a nelituji toho společně jsme dosáhli největšího cíle, bohužel ty si po rozdání odměn odešel to nepočítám, že si tam měl za několik měsíců něco jen přes 100k skóre... Upřímně se nedivím, že se ta tvá guilda rozpadla. Ty lidi trávili svůj volný čas přidáváním skóre do guildy a ty je za to ani nepochválíš a napíšeš jim ať makají dál... + pár krát do měsíce zajít na tsko pozdravit a pokecat s lidmi, kteří se ti chtěli zavděčit. Nediv se, že si tak dopadl. Kdo chce víc nemá nic

-Makro
  • @ElvisPresley, můžeš přestat spamovat, KaoweXi??...  Ještě nějaký spam a jdu tě nahlásit. 
  • upraveno 24. September
    Tady jsou nová pravidla pro přihlášení do téhle guildy .

LVL: 60+
    Znalost miniher
    3000+ skore denně ( když nějaký den nejste na GT tak to nemusíte potom dohánět )
    Slušné chování
    Nemít moc banů ( nejlépe žádné )
    Věk 11+
    Odehraný čas : 150h +

Ukázka přihlášky
    nick:Pepa2541
    LVL:90
    znám princip všech miniher
    chovám se slušně občas něco ujede
    zvládnu 3000 skore denně
    mám 14 let
    ban list ( zde pošlete svůj banlist )
    mám odehráno 500 hodin
  • upraveno 24. September
    Přesně :)
  • Zdravím, rád bych si podal přihlášku ;)
    nick: SupremeLoser
    level: 97, level jede nahoru poměrně rychle 
    Znám všechny minihry,  ale většinu z nich nehraji, pokud by však byla potřeba tak rád pomůžu. :)
    V klidovém stavu se chovám slušně, ovšem v zápalu hry  občas něco ujede.
    Denně nahraji  asi 2500 skore, ovšem přes víkendy jsem schopen nahrát  8000 a více
    Momentálně je mi 12 let  (3.4  mi bude 13)
    http://ban.gameteam.cz/users/SupremeLoser
    Na všech banech je unban a rovněž všechny byly způsobeny kvůli bugu v blocku na prisonu.
    mám  nahráno  něco přes 160 hodin, každý den se  alespoň na dvě hoďky stavím, někdy i déle.

• Takže.., chtěl bych napsat, že TATO DISKUZE SLOUŽÍ K TOMU, ABY JSTE NAPSALI PŘIHLÁŠKU DO GUILDY A NEPSALI ZBYTEČNÉ VĚCI !!!

• "Přispěju 500 úlomky klíču" :'DDDDDD
  • Ahoj, bohužel mi přestal fungovat počítač, takže na GT nebudu víc jak 2 týdny. Prosím, nevyhazujte mě z guildy! Skóre pak doženu, slibuji. -xBazzteh :(
  • @LuksKubik přihláska přijata napiš mi nebo úředníkům guildy do PM na MC . 

merlinman 

•  
    GUILDA JE NYNÍ NA 8 POZICI ! ( 2 VOLNÁ MÍSTA )
  • Nick: Med_
    Level: 69 (59%)
    Odehrani hodin: 270
    Skóre za den: kolem 2500
    Znám vsechny minihry a kazdou si někdy zahraji.
    Chovám se slušně ale občas se trosku rozčílím.
    Neni problém poslat nějaký ten token.
    Banlist: http://ban.gameteam.cz/users/Med_
    Ban byl omyl
    Hezky den preje Med_ :)
  • Smutný, už jste spadli tak dolů, že berete i lidi jako je LuksKubik? :D
  • ja tam chcu pls ok
  • @Med_ ; přihláška potvrzena . napiš mi ve hře nebo nějakému z mých úředníků .
  • GUILDA VYLEPŠENA NA GUILD LEVEL 6
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.