SlimeFun - Feedback/Otázky

SirMartinCZSirMartinCZ
Retired
upraveno 29. May v SlimeFun
Ahoj,
rád bych znal Váš názor na SlimeFun, co byste zde rádi přidali, změnili, popř. se zeptali na něco, ohledně něčeho, co je Vám nejasné na SlimeFunu.

Komentáře

• Ahoj,
    mám dotaz, jak mám zničit energy regulator? Je nad ním hologram a kvůli němu nemůžu energy regulator zničit.
  • Ahoj @dinousek ,
    jestli ho chceš zničit, tak běž od něj kousek dál a zkus zničit jeho nejspodnější část. Ale pozor! Pokud ho zničíš, energie v něm nezůstane!
  • Ahoj,
    když si koupím vip a odemknu si věci, které jdou vyzkoumat jen pokud má hráč vip budu si je moci po skončení vip vyrobit a používat je?
  • Ahoj @Ulambula ,
    bohužel ne.
  • Ahoj, jen bych se chtěl zeptat, jestli to, že když umřu v těžbě a nefunguje mi /Back je schválně, nebo chyba. Díky!
  • Ahoj,

Rád bych aby se přidalo VIPkám /heal.

• Ahoj,
    @Adamoclev2025 ; ne.
    @lomister ; příkaz funguje správně, nevrací tě na místo smrti, ale na poslední pozici, kde jsi byl.
  • Dobře nevadí. Ale ještě by jste do /shop mohli dát i spawnery, ale samozřejmě by byly dražší.

Pěkný zbytek dne.
  • upraveno 29. July
    Mohly by biť pridané príkazy:                                                                                                                                                                                  /cprivate-uzamkne chest a nikto okrem hráča ktorý ju zamkol do nej nemôže ísť                                                                         /cpublic – povolí predmet verejnosti, každý ho môže použiť, nik ho však nemôže rozbiť

/cpassword heslo – uzamkne predmet na heslo

/cunlock heslo – dostanete sa do zaheslovaného predmetu

/cremove – predmet sa stáva nechráneným

/cinfo – zobrazí vám informácie o predmete – komu patrí a kto má k nemu prístup

/cmodify nick – pridanie práv hráčovi nick k zamknutému predmetu

/cdonation – vytvorí verejnú truhlu, kam každý môže vkladať veci, nie však vyberať

//edit: SirMartinCZ: Dle mého to není potřeba, protože tady máme pozemky... 

• Chtěl bych se zeptat jak má hráč vytvořit nějáké itemy, když se dělají z itemu který je zakázán, potom jsou některé kategorie naprosto zbytečné.
    Také bych se chtěl zeptat proč Talismans II. Nejsou o nic lepší než I. a po jejich vytvoření navíc ani nefungují.
    ~ Drago <3
  • Ahoj @Dragoman66 ;
    Jestli myslíš stroj Cargo Manager tak u něj je připravována speciální možnost získání. Dočkáš se.
    Talismans II budou brzo povoleny.

• upraveno 29. July
    Zdravím,
    @SirMartinCZ Mám problém.
    Jednou když jsem vykopal (Energy Regulátor/Big Capacitory), proměnily/padly místo nich hlavy (se jménem "CSCoreLib's Head") = Takže je něco špatně.
    Po opětovném položení už nejsou funkční (logicky).
    Hologram nad původní pozicí regulátoru stále je.

Děkuji na vyřízení.
    Casmolten

//edit: SirMartinCZ: Vyřešeno
  • Zdravím
    @SirMartinCZ mám menší dotaz.
    Proč dneska SF nejde? Probíhá nějaký upload nebo něco? Doufám, že se nezrušil.

S pozdravem
    -Temp
  • Ahoj @xXTEMPESTAXx ;
    spadl. Předáno dále k řešení.
  • upraveno 22. August
    Přidání /stats.
    A expů do globálního levelu.
    Přilákáte tím i hráče, kteří jedou na statistiky.

//edit: SirMartinCZ: Staty přidány, /top zatím nefunguje
  • Přidání obchodů s truhlami.(Pomocí cedulek).
    Přidání Expů do global levelu a když vytěžíme nějakej ore, tak přidat šanci získat tokeny.

• Sire Martine tady je to video o tom baglým spawneru  
    odkaz na video :

• @SirMartinCZ ;
    rád bych se zeptal jaké jsou všechny VIP výhody na SF
    děkuji
  • Ahoj @kingh15 ;

lze nalézt i v /Help

• upraveno 6. August
    @SirMartinCZ
    rada bych se zeptala/nahlasila chybu na mem pozemku.
    Mam 2 big kapacitatory a oba se mi bugly na obycejnou hračskou hlavu, muzete mi nejak pomocI? :neutral: 

• @TerezQ ;
    Až budeš ve hře, napiš mi do PM zde na foru.
  • upraveno 30. September
    pridáte batohy?
    nebo více zbraný?

//edit: SirMartinCZ: Maká se na tom!
  • Ahoj,dost mě zarazilo ,že měsíc nebo jak dlouho nešel SlimeFun. Myslel jsem si ,že něco nového přidáte a začal sem se dost i těšit. Ale po nějaké době sem zjišťoval informace ,že se smažou všechny pozemky.A to mě dost zarazilo když sem si vzpomněl kolik času jsem tam promeškal jen tak pro nic. Lituju toho ,že jsem tam někdy vůbec začínal a dost mi je líto MrCreepera ,který tam začal o hodně dřív než já a jeho pozemek byl snad maximálně vylepšenej .Nechápu co vás k tomu vedlo ale je mi to už jedno.Chci se zeptat jestli dostanem alespoň nějaké odškodnění nebo jestli se na nás vykašlete!Děkuji moc ale jak asi všichni tak na SlimeFun končím. :'(
  • SirMartinCZSirMartinCZ
    Retired
    upraveno 14. November
    @DeadPool__ ;
    Ahoj, 
    wipe byl potřeba, nebyla zde žádná možnost, jak zachovat pozemky, protože jsme přecházeli z nepoužiténého systému na mohem lepší a i kdyby byla, byl by zde průser s verzemi... Všichni jedenem od znova... všichni s čistým štítem.

Zkráceně: Náhrada nebude.
  • Kdopak mi tu furt maze komentare hmm ?:D
  • Ahoj
    Když jsem zkousel vyrobit/výpalit ve smeltru syntetic sapphrire, tak místo, aby se mi ze všech surovin (aluminium dust, aluminium ingot a lápis) udělal právě safír. Změní se jen aluminium dust na aluminium ingot. Zajímalo by mě co dělám špatne/jaké chyby obvykle nastávají.
    Děkuji.
  • @JaninoCz dej do smelteru jako první aluminium ingot a dust dej třeba jako druhý item, a vytvoří se ti ten Syntetic sapphire
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.