SlimeFun - Feedback/Otázky

SirMartinCZSirMartinCZ
ModerátorModerátor fóra
upraveno 29. May v SlimeFun
Ahoj,
rád bych znal Váš názor na SlimeFun, co byste zde rádi přidali, změnili, popř. se zeptali na něco, ohledně něčeho, co je Vám nejasné na SlimeFunu.

Komentáře

• Ahoj,
    mám dotaz, jak mám zničit energy regulator? Je nad ním hologram a kvůli němu nemůžu energy regulator zničit.
  • SirMartinCZSirMartinCZ
    ModerátorModerátor fóra
    Ahoj @dinousek ,
    jestli ho chceš zničit, tak běž od něj kousek dál a zkus zničit jeho nejspodnější část. Ale pozor! Pokud ho zničíš, energie v něm nezůstane!
  • Ahoj,
    když si koupím vip a odemknu si věci, které jdou vyzkoumat jen pokud má hráč vip budu si je moci po skončení vip vyrobit a používat je?
  • SirMartinCZSirMartinCZ
    ModerátorModerátor fóra
    Ahoj @Ulambula ,
    bohužel ne.
  • Ahoj, jen bych se chtěl zeptat, jestli to, že když umřu v těžbě a nefunguje mi /Back je schválně, nebo chyba. Díky!
  • Ahoj,

Rád bych aby se přidalo VIPkám /heal.

• SirMartinCZSirMartinCZ
    ModerátorModerátor fóra
    Ahoj,
    @Adamoclev2025 ; ne.
    @lomister ; příkaz funguje správně, nevrací tě na místo smrti, ale na poslední pozici, kde jsi byl.
  • Dobře nevadí. Ale ještě by jste do /shop mohli dát i spawnery, ale samozřejmě by byly dražší.

Pěkný zbytek dne.
  • upraveno 29. July
    Mohly by biť pridané príkazy:                                                                                                                                                                                  /cprivate-uzamkne chest a nikto okrem hráča ktorý ju zamkol do nej nemôže ísť                                                                         /cpublic – povolí predmet verejnosti, každý ho môže použiť, nik ho však nemôže rozbiť

/cpassword heslo – uzamkne predmet na heslo

/cunlock heslo – dostanete sa do zaheslovaného predmetu

/cremove – predmet sa stáva nechráneným

/cinfo – zobrazí vám informácie o predmete – komu patrí a kto má k nemu prístup

/cmodify nick – pridanie práv hráčovi nick k zamknutému predmetu

/cdonation – vytvorí verejnú truhlu, kam každý môže vkladať veci, nie však vyberať

//edit: SirMartinCZ: Dle mého to není potřeba, protože tady máme pozemky... 

• Chtěl bych se zeptat jak má hráč vytvořit nějáké itemy, když se dělají z itemu který je zakázán, potom jsou některé kategorie naprosto zbytečné.
    Také bych se chtěl zeptat proč Talismans II. Nejsou o nic lepší než I. a po jejich vytvoření navíc ani nefungují.
    ~ Drago <3
  • SirMartinCZSirMartinCZ
    ModerátorModerátor fóra
    Ahoj @Dragoman66 ;
    Jestli myslíš stroj Cargo Manager tak u něj je připravována speciální možnost získání. Dočkáš se.
    Talismans II budou brzo povoleny.

• upraveno 29. July
    Zdravím,
    @SirMartinCZ Mám problém.
    Jednou když jsem vykopal (Energy Regulátor/Big Capacitory), proměnily/padly místo nich hlavy (se jménem "CSCoreLib's Head") = Takže je něco špatně.
    Po opětovném položení už nejsou funkční (logicky).
    Hologram nad původní pozicí regulátoru stále je.

Děkuji na vyřízení.
    Casmolten

//edit: SirMartinCZ: Vyřešeno
  • Zdravím
    @SirMartinCZ mám menší dotaz.
    Proč dneska SF nejde? Probíhá nějaký upload nebo něco? Doufám, že se nezrušil.

S pozdravem
    -Temp
  • SirMartinCZSirMartinCZ
    ModerátorModerátor fóra
    Ahoj @xXTEMPESTAXx ;
    spadl. Předáno dále k řešení.
  • Přidání /stats.
    A expů do globálního levelu.
    Přilákáte tím i hráče, kteří jedou na statistiky.
  • Přidání obchodů s truhlami.(Pomocí cedulek).
    Přidání Expů do global levelu a když vytěžíme nějakej ore, tak přidat šanci získat tokeny.

• Sire Martine tady je to video o tom baglým spawneru  
    odkaz na video :

• @SirMartinCZ ;
    rád bych se zeptal jaké jsou všechny VIP výhody na SF
    děkuji
  • SirMartinCZSirMartinCZ
    ModerátorModerátor fóra
    Ahoj @kingh15 ;

lze nalézt i v /Help

• upraveno 6. August
    @SirMartinCZ
    rada bych se zeptala/nahlasila chybu na mem pozemku.
    Mam 2 big kapacitatory a oba se mi bugly na obycejnou hračskou hlavu, muzete mi nejak pomocI? :neutral: 

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.