Plugin TimeLock

Dobrý den,
chtěla bych nahlásit problém s pluginem TimeLock. Nevím jestli to je jen na mém HS, ale přidala jsem si plugin TimeLock, abych nemusela stále přenastavovat čas z noci na den. Jelikož při "zamknutí" dne musíte napsat "/TL day" tak by se nejspíš očekávalo, že se čas zastaví na dni. Jenže problém. Při napsání "/TL day" se samozřejmě čas nezastaví uprostřed dne, ale uprostřed noci. To zase naopak při napsání "/TL night" se čas zastaví uprostřed dne. To mi přijde trochu zvláštní. Nevím jestli po updatu HS to má být schválně nebo je to chyba, ale jestli chyba byla by dobrá oprava. 
Děkuji za přečtení, odpověď a vyřešení.
Přeji příjemný zbytek dne, 
DeadGirlsWraith

Komentáře

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

TimeLock běžně používáme ne jen na HS a o tomto problému slyšim poprvé.
    Nenastavil to nějaký vtipálek z admin týmu nějaké gamerules které by to způsobovalo?
  • Já ten hs server zrovna zakládala,když jsem na to přišla, takže to s admin teamem není možné 
  • A počasí také nefunguje jak má. Nastavím "západ slunce" a najednou je poledne. "ráno" je půlnoc. "noc" západ slunce. "odpoledne" je východ slunce 
  • Ahoj.
    Z mojich skúseností s pluginom TimeLock viem, že príkazy /tl day a /tl night nastavujú konštantnú hodnotu tickov, čiže nastavujú vždy rovnakú hodnotu tickov (Minecraftovej jednotky času). Pri /tl day 6000 a /tl night 18000. TimeLock si to konštantne upevnil na tieto hodnoty a preto k žiadnej chybe zo strany pluginu nedojde. Ak takto zle fungujú aj iné pluginy, ako napríklad plugin pre /day alebo /night nastala chyba v nesprávnom výpočte ticku na strane Minecraft serveru (ako serverovému programu). Zvyčajne výpočet tickov (ak nie je inou modifikáciou určené inak) sa robí pre každý svet zvlášť, môžeš skúsiť, či sa táto chyba vyskytuje aj na void svete aj na overworld svete alebo iba na jednom z nich.

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.