Příkazy

Prosím o přidání příkazů /chest,/anvil,taky bych si přál ze začatku hs 120 váhy pluginua taky lehání atd...

Komentáře

• Ahoj,
    prikaz /chest? /anvil? To je načo dobré? 120 váhy pluginu? Už 100
    je dosť keď je to SKORO ZADARMO. Aké “lehání”?

-Peyo
  • upraveno 14. June
    Ahoj.

/chest - Absolútny nezmysel, čo dosiahneš tým že otvoríš chestku? Uložíš si do nej veci? A potom čo s ňou? Keď už píšeš návrhy, tak ich aj popíš a snaž sa vysvetliť k čomu je to prospešné. Monty nie je jasnovidec so žiadnymi superschopnosťami, aby vedel čo tým /chest chceš povedať.
    Ak chceš príkaz /chest na to aby si to mal niečo ako batoh, do ktorého si ukladáš veci na nejakom "serverovom úložisku" tak to je presne ako /ec, ku ktorému hráči defaultne povolenie nemajú.

120 váhy pluginu - Prepáč, že ťa chytím za slovo, ale ak teda chceš mať viac pluginov odzačiatku, kúp si radšej server na MultiMine.cz bez obmedzenia počtu pluginov, aj hráčské servery sú tam hostované a ver mi, že to GT tam nemá zadarmo.

"Lehání" - ako som povedal, fakt nikto tu netuší čo tým myslíš. Ak chceš sedieť na schodoch, použi ChairsReloaded, ak chceš ležať použi Minecraftovú posteľ.

"atd..." - Nebudem sa opakovať, ale myslím si, že už to je aj trošku prehnané dať do návrhu na vylepšenie skratku atd za účelom toho, aby sme si domysleli, čo chceš ty pridať.

@Peyotillo /anvil je otvorenie anvilky na strane hráča bez nutnosti pokladať ju ako blok.

Pigman21, prosím ťa neber to nejak ofenzívne z mojej strany, nechcem ti nijak kaziť náladu, ale fakt si radšej niečo premysli skôr ako to napíšeš.

• Pokud by byl na serveru příkaz /chest, systém by nemohl rozpoznat všechny chestky, které jsou na serveru.
    Nuže příkaz /chest je neřešitelný.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.