/marry a další věci ohledně GT

1. vím že to asi nezrušíte ale už mě to fakt..
polovina především dětí dávají marry na CR a pak píšou ''vykuř mi ho'' atd tý holce..
Tak GameTeam nechce sexuální tématiku a tvoří jí sám :/
2. Lidi zneužívaj /marry a furt to spamují několika lidém a spamují do msg pls marry a pak se jedná o sexuální tématiku každej den se na cr tak ožení 200 lidi a ze 100 lidí píšou: Pls sex atd.. což mi připadá divné, i divné.. 
3. Marry otravuje i pár lidí někteří jedinci závidí někdo píše ''Dršte hubi já chci taki mary'' atd a pár lidí [Spíše kluci] si dávají nahý nick s párkem když berou sexuální tématiku.. 
4. Vadí mi že za den to marry ani není nastavené jak by mělo.. nejde dát kiss atd..  Portál GameTeam je největší server v čr na světě.. je 4 nejlepší v žebříčku ale melionkrát se tam stalo taky neštěstí.. Chceme rok 2015/2014 vše bylo fajn GameTeam 1 nejlepší server v žebříčku.. 
5. Pobavili jsme se o marry nadávkách co říkaj hráči GameTeam popularity a teď bych rád pobral tématiku na cr rodiny.. je to sice hezký že na gt je rodina to je taky zábava ale nepřijde mi normální že hráči npř do rodokmenu napíšou Černoši: Npř. PVPcreper š*lini Npř. PVPcreper.. 
6. Konec reklam.. Na GT Creative ale i na jiných serverech posílají reklamu na ytb channel 1 2x 3x chápu ale 10x.. OK už jsme zase trošku někde jinde ale i tak.. 
7. Dětská Událost HS Jsou odtoho, aby si mladší lidi vyzkoušeli jaké je to být majitelem a vládnout HS. Super Mít HS ale pár lidi z GT Zatím se to stalo párkrát tam dávaj urážky i na gt.. což je taky blbé.. ale to zas nejsme u CR Proč sem dal zrovna Dětská Událost to je i na cr.. mi nepřijde normální  když někdo dá do sex room ''Na vykuřování buřta'' .-.
Popularita GameTeamu

Můžete uznat, že na GT dřív to bylo populárnější rád si vzpomenu na soutěž: Primy.. ale teď bohužel žádné soutěže nejsou což mě strašně mrzí.. já neurážim server GameTeam Monty70 je strašně fajn. Ale mrzí mě jak ta popularita je čím dál tím menší :( já vím je to z toho důvodu že je i počítačová hra fortnite jsou jiné servery ale lidi si nedokážou uvědomit co byl GT Dřív.. byl best atd. Rád si vzpomenu na hs: filfil,ENDERMAN116 A další byli to ty nejlepší časy ale všechno se začalo měnit roku 2017 na Halooween [Nebo jak se to jmenuje] Chtěl bych pobrat i Servery jako je SW LuckyWars Atd Takže si myslím že se do toho můžu pustit..

Servery

Portál GameTeam má spoustu miniher ale proč nevrátíte ty dřív.. proč je nahrazujete.. o AntiCheatu v této diskuze nepadne ani jedno slovo to přísahám ale proč ste odebrali Rocket Wors když tam bylo málo lidí tak ste to museli odebrat? Rlly mohlo by se to pak zase rozjet. co minihra GoldRush taky super.. Ach jo to mě mrzí a teď naopak nové Minihry Mohli jste nechat to SW Klasik hrálo tám skoro více lidí než na SW ale časy se mění.. Sdílejte tuto diskuzy.. děkuju všem! 

Songy na GT

Mrzí mě že i GameTeam.cz nevysíla ty Streamy není ten Plug.DJ Ty staré časy.. ale Někteří lidi co dělaj songy na GT Portál jako třeba:


Pozdrav

Tak jo GameTeame vím že asi z touto diskuzí moc spokojený nebudete ale nebejte to jako Hate GameTeam mám stále rád a furt je to můj nejoblíbenější server takže všechny Adminy Zdravím a přeju vám k vylepšování serveru!
-PetanKomentáře

 • GT mám taky rád a taky mám mnoho věcí co změnit  ale stejně nikdo to asi neudělá  :'(
 • Jsem rád že se mnou souhlasíš máš srdíčko. :hushed: 
 • Ahoj @Petan_PCZ ;
  s tím plugem rozhodně souhlasím, ale je to z části i kvůli tomu, že se ta stránka vůbec nepropaguje na GT. Tudíž ani není možné, aby tam bylo přes 20 hráčů. Dříve bývalo na plugu i kolem padesáti, ale co naděláš... :D 
 • Zajímá mě kam zmizel monty00 už jsem ho tu dlouhou neviděl , ve hře a na YouTubu
  Možná taky asi utekl  :|
 • _Endless_3112_Endless_3112
  HelperStavitel
  ahoj máš pravdu rok 2014/2015 ? to bolo fajn. no čas letí . a s ním sa menia aj ľudia.  nie je chyba v nás .GameTeam ale je chyba vo všetkých , to ,že malé deti píšu na cr   také veci a sú odporný.  to nie je chyba GT ... táto generácia je iná   .   tento problém je všade aj na iných serveroch nie len na gt aj na iných hrách aj ked si pozrieš niake facebokové skupiny vidíš ,že komunita je iná.  už zneužívajú tu anonymitu tú volnost lebo sú online sú na internete . tak si viac dovoľujú.   nie je to tak?  a to ,že je na cr marry  ... to je tam už dlho a zase je to o tom ,že ta komunita to zneužíva. ale creative je CREATIVE (tvoriví svet kde môžeš robiť všetko  ) ale samozrejme sa musíš držať pravidiel.   tvoria sa tam rodiny, svadby, školy, a iné spoločnosti a podobne.   je to normálne aj ja keď som bol menší som sa hral s kamarátmi na rodinu keď som ešte nebol zavisli na hrách.  aj my sme sa hrali na školu.   Neviem ako to chodí teraz. ale pred nedávnom som sa hral s malými sesternicami na zoo   je to normálne.  ale teraz sú počítače bežne pre deti .  preto je to teraz inak.

  máš pravdu :D tie srdiečka by sa mali spraviť :dizzy: 
  a možno niake opatrenia proti spamu /marry.
  ale tento plugin jednoducho patrí k creative .

  ---------------------------------
                   Endy <3
  ---------------------------------


 • Endy máš pravdu :)
 • tomikcz psal že je na dovolené :)
 • Shadow pěkně si mi to vymaloval :D Dávam ti srdíčko a děkuju za názor :)
 • Aspoň to tu hodně lidí chápe..
 • S tím marry souhlasím. Minecraft není Online dating hra.
 • upraveno 21. June 2018
  Asi jediný spôsob ako odohnať väčšinu hackerov a zabrániť multiacc je spraviť GT pre origa.Viem, viem, viem... bude tam možno 200+/- hráčov, ale nebudú tu hackery a budú si dávať väčší pozor. Prečo? Lebo nemôžu multiacc. Takto by sa mohol zrušiť Trust Level. Prečo? Lebo nemôžu multiacc. Ďalej. Popularita. Vip by malo mať (podľa mňa) viac fáz. Napr. Vip, Vip+, Vip++/MasterVip. A neboli by lacné... aby si to nemohol ktokoľvek kúpiť, ale aby chceli si to kúpiť, lebo by mali super výhody. Napríklad: Ak by sa pridala minihra build battle (ktorá by nebola až taký zlý nápad) mohli by hráči, ktorý majú Vip++ vyberať tému, mohli by mať trebárs niečo čo nemá ani default, vip a vip+. Mohli by mať napr. Väčšiu šancu na padnutie super veci z loot chesty...
  Pridať minihru, o ktorej vieme, že je hraná aj na iný ch serveroch. Starať sa o svoju komutitu.
  Ja vám diktovať čo máte robiť nemôžem, no môžem vám to aspoň navrhnúť a dúfať, že na toto nejako AT zareaguje.

  (Ps: Viem, že sa nemá označovať AT ale musím zvýšiť šancu na reakciu. Dobrú, či zlú, už je mi to jedno. Hlavne to tu ešte viac nepobabrite než to je.)

  @Monty70
  @_Endless_3112
  @mrmila
  @Internetak


  -Fort_Moon-
 • _Endless_3112_Endless_3112
  HelperStavitel
  @FortMoon ; :D ak chceŠ písať novú diskusiu alebo niečo iné čo nemá spoločné s touto tak prosím sprav novú diskusiu tam kde patrí .

  a mm podla mňa z 65% hráčov na GT je warez . CZSK je je v podstate malá komunita.  a počet hráčov by klesol veeeeeeeeelmi.   a myslím si ,že by nikoho nebavilo čakať niekolko minut na to aby sa spustil napriklad anni.   a podobne.   taktiež vela warez učtov si tu kupilo vip  alebo peniaze a podobne  takže ich nemôžme takto okradnúť.  tento server bol práve navrhnutý na to aby si mohli zahrat práve deti , ktoré nemajú peniaze na hry. a podobne.  takže myslím ,že to nie je dobrý nápad a ano mpžno by nevedeli obísť ban no aj tak by sa našli hráči ktor by hackovali . 
 • děkuju že souhlasíte
 • Můžu zas začít.. GT zase.. udělá forum které je už 2 roky nebo kolik a udělá z něj podporu jako.. já vím že je to kvůli jak si lidi nadávaj ale takhle? to rovnou můžete odstraňit celé forum a dát místo toho GT videa z let'splayu.. ach jo, zase ten GT :/
 • Monty70Monty70
  Moderátor fóra
  @Petan_PCZ 
  Ahoj.

  V jedné větě napíšeš, že chápeš proč jsme museli udělat změnu fora a vzápětí nás vypeskuješ za to, že jsme ji udělali?!

  Tak si laskavě vyber.
  Nelze v jedné větě něco odsouhlasit a zároveň s tím nesouhlasit. To to je přesně jeden z komentářů kvůli kterému zde byla zavedena nová pravidla!
  Správně bych ti měl komentář bez milosti smazat.

  Prosím neodpovídej, jen by jsi to zhoršil.

  Monty70


 • @orelvazoun svatá pravda, tímto by sem se taky vyjádřil
 • Monty70Monty70
  Moderátor fóra
  Ahoj.

  @orelvazoun

  S tím marry souhlasím. Minecraft není Online dating hra.

  Nemáš pravdu! Síla Minecraftu je v tom, že může být vším, čím jí chceme mít a pokud se hráči chtějí ženit a hrát na rodinu (ve vší počestnosti) tak nevidím důvod proč jim to neumožnit. To, že se tu najde pár mentálů kteří porušují pravidla a /marry zneužívají, je prostě daň za variabilitu hry a musíme se s tím nějak vypořádat. Zakázání funkce ale není řešení. To by jsme museli zrušit úplně všechny funkce, protože se vždy najde blb který se danou funkci nějak zneužít.


 • @Monty70 Omlouvám se, to máš zase pravdu
 • Fórum se mění na fórum podpory.
  Od dnešního dne již nebude možné fórum využívat způsobem kterým jste byli zvyklí.
  Přípustné jsou pouze diskuze týkající se čistě technických záležitostí.
  Jakýkoliv jiný, nebo nevhodný obsah bude považován spam a bude s ním tak zacházeno.

 • No jo ten GT
 • A nebo ještě když někdo zalaguje server World Editem.. Lidi z Creativu jsou nejspíše na padání už zvyklí, protože si z něho už v podstatě děláme srandu :sweat_smile: "Padá creative, něco si přej!"
 • i kdyby ste dali GameTeam only Origo existujou alty Cracklej Minecraft Original každý hacker používa Alty
  stejnak by tam bylo tych hekrov jak namrdáno :) (Omlouvam se za nadavku ale ta tam musela bejt)

  z Pozdravem
  - MrH4XScoobik_666
 • Plug.Dj zpět + 6 Bodů
 • upraveno 14. August 2018
  @@ShadowKiller_CZ  ;  vsichni mužem se vyjadrit svuj názor bro a čo proti mne máš
 • @Petan_PCZ, ten Plug je tu už několik měsíců... :smiley: 
 • Prosím o look..
 • @Monty00 : Mohli by ste dať aspoň trošku viac tých adminov na ten server.....
  Máte dosť dobrých komentárov na prihlášky na helpera.......
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.