Návrh #1

Ahoj, mám pro vás návrh a tím je přeposlávání tokenů - Bylo by fajn to přidat, jelikož nemám dost tokenů kamarád by mi nějaké tokeny chtěl půjčit abych si koupil nějaký kit, avšak na to není žádný příkaz.
Budu rád, když tento příkaz přidáte.

Napsal Teshii_

Komentáře

• Ahoj, určitě by to mohlo být přidané, ale potom by to zabralo méně času a vše by bylo na rychlo takhle je to dobré, protože by to omezilo počet hráčů znám hodně lidí co šetřilo jen na kity a potom uz nehráli jak měli všechny kity. 

-Sta3r
  • Zdravím. Já být vámi to necham být jediné co bych přidal tak jsou guildy. Tokeny bych nechal aby si je získávali lidi sami protože potom bude mit kazdy člověk 100 000 tokenů a víš.

S pozdravem
       -TixiS
  • Ahoj, tohle již funguje na gameteamu java edici. Jelikož to je propojené, tak to jde dělat tam. Ale samozřejmě časem to přidáme i tady věřím.
  • @CreeperFace já bych to na PE verzi nedával protože takto si nikdo nebude vydělávat a jen si to mezi sebou budou givovat.

S pozdravem
         -TixiS
  • @TixiS jak by si mohli vydělávat? Snad když to někomu pošleš tak ty o tu danou částku přijdeš.
  • No jo @CreeperFace ale on ji zase dostane.
  • upraveno 29. June
    náhodou když si třeba udělám nový učet tak tam logicky nebudu mít žádné tokeny, tak si je z toho staršího účtu přepošlu na ten novější a mám vyhráno, to je taky ten důvod proč jsem tuhle diskuzi založil @TixiS
  • Hmm to je zase pravda :smile: 
  • @Teshii_ ty nemáš vůbec co dělat nový účet
  • @Stepa011 a proč ne? já v tom nevidím problém
  • Stepa, proč by nemohl? je to jeho věc jestli bude hrát na tom účtu nebo na tom.. 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.