Nábor na pozici Trenéra.

2»

Komentáře

• Nick: 1dankopanko1
    Věk: 13 Let
    Jak dlouho hraju: 3 roky
    Znalosti: Mám základní vědomosti z Pokecraftu
    Proč vybrat mě: Hraji dlouho, Znám hodně hráčů Pokecraftu, Mám dobré pokémony, Jsem schopen postavit si stadion

Level pokémonů: Celý tým 100 lvl
    Popis: Spolehlivý,Aktivní,Kamarádský,Umím poradit
  • upraveno 9. October
    1.Nick ve hře?
    HoTy
    2.Tvůj aktuální věk?
    Je mi 13 let.
    3.Jak dlouho hraješ na PokeCraftu?
    Tady hraji půl roku, ale celkově hraji 2 roky.
    4.Popiš pár větami znalosti Pixelmonů.
    Vyznám se v itemech, pokemonech a umím breedit.
    Nemám problém  předat informace ostatním a pomoci v každém případě.
    5.Proč by jsi měl zrovna ty být vybrán na pozici Trenéra?
    Protože je na serveru málo Trenérů a chtěl bych aby hráči  měli  možnost si vybojovat více odznaků.
    6.Jaké jsou levely tvých Pokemonů?
    Full team lvl. 100
    7.Pokus se stručně popsat sám sebe.
    Jsem snaživý, rád pomůžu tomu kdo to bude potřebovat, jsem klidný, hodný a nejsem vulgární.

• 1. zabiCZEgamer
    2. 13
    3. +-2 roky
    4. znám všechny vývoje všech poke v 1.7.10 taky vím o většině itemů z pixelmonů
    5.  chtěl bych něco dát dál ( znalosti ) které jsem za tu dobu získal 
    6. tak jelikož začínám na novo kvůli zapomenutému heslu tak v teamu mam 50-80 lvl
    7.  rád pracuju v teamu, taky mám hodně času 
  • Mám 12 rokov. 
    Hrám Poke 2 roky.
    Mám veľa skúseností a pomáham novým hráčom. 
    Som aktívny skoro každý deň.
    Zapájam sa do chatu. 
    dôvod: chcel by som byť dobrý a nápomocný novým hráčom a banovať, kickovať ,scammerov  riešiť zlodejov reklamu ak bude dakto robiť atď...  
    Meno: Samkoo12
    Levl poke: mam 2 na 100 a ostatok 50 a viac

• COŽE???? :D on pokecraft ještě funguje????? žebych to stáhl? myslel jsem, že to už nejde.
  • Mam 13let
    hraju pokecraft cca 2-3roky
    jmeno:gejamen
    mam hodne zkusenosti a pomaham hracum je mi jedno ze mne okradou ale nechci rozhádat cely pokecraft a tak jenom hraju sam nebo s kamosema a novym hracum nabydnu nejake veci cca 10dia a 64ironu
    Byl bych rad za trenera protoze bych tu hral o mnoho vic a reklamu bych delal treba i na hipixel a tak dale a tak podobne
  • 1. personal
    2. 12
    3.3 roky
    4. hodně vím pomoct lidem který si žádají pomoc
    5. chci pomáhat a bavit se
    6.100
    7.hodný, spolehlivý, a už  dloho sa snažím mít trénera tak doufám že sa mi to podaří :)
  • Jako jestli chcete delat nábor na trenera, tak by mohl fungovat server díky.
  • 1. Nick ve hře.-ItzPokeEX
    2. Tvůj aktuální věk.- Je mi 14 let.
    3. Jak dlouho hraješ na PokeCraftu?- Už to budou 3 roky.
    4. Popiš pár větami  znalosti Pixelmonů.-Umím breedit, evolve itemy se teprve učím ale rychle :)
    5. Proč by jsi měl zrovna ty být vybrán na pozici Trenéra?- Chci mít lepší zkušenosti a lépe poznat svět POKÉMONŮ, rád bych pomáhal hráčům :)
    6. Jaké jsou levely tvých Pokemonů?- Celý team 100LVL
    7. Pokus se stručně popsat sám sebe.- Aktivní, přátelský, tichý :blush: , snaživý a nápomocný. 
  • upraveno 26. October
    1. Jmenuji se SmartyCze
    2. a aktuálně je mi 19 let.
    3. Na server s nějakými přestávkami chodím již 3 roky.
    4. Znalosti mám dobré nejen z pixelmonů ale i z her o pokemonech př: Pokemon yellow , red  ,green , soul silver       nebo pokemon mystery dungeon red. Jen s množením pokemonů se ještě učím ale použití Itemů a kde je
        získat  zvládám. Ale když náhodou něco nevím tak se podívám.
    5. Rád lidem pomáhám nebo se snažím vyřešit problémy pokud to není nad moje síly.
    6. 3 Lv 100 na ostatních se pracuje.
    7. Hodný,spolehlivý,kamarádský a dost sebekritický člověk co rád pomáhá ostatním jak už sem psal pokud je to      v mých silách. Rád se učím nové věci a předávám je dál. Mám rád pokemony což je vidět i na mé časté      
        aktivitě na serveru.
  • 1.ItsMeDarkCz.
    2.14.
    3.2 roky.
    4.Mám velké znalosti o pixelmonech pixelmony hraji již 4 roky a na gameteamu 2 roky.
    5.Rád Pomáhám lidem rád bojuji s pokémony a jsem velmi aktivní.
    6.Max 50 ale měl jsem 2 ůčty 1 mi ukradli pár legend a jinak všechny 100
    7.Někdy nerozumný,snaživý,spolehlivý,tvrdohlavý,aktivní smiley
  • 1. Sprosta_CZ
    2. Je mi 13 let
    3. +,- 3 roky
    4. vím skoro všechno od itemů, pokémonů až třeba po breeding
    5. Chchi být trenér, protože rád pomáhám, vážím si i nových lidí co na Pokecraft příjdou a jsou rádi za každou maličkost, kterou jim poskytnu , příklad je Itz_F0xik_Guys , došel na server, chtěl pomoct, dal jsem mu lvl 100 Charizarda, bisharpa a různé věci (materiáy), aby mněl s čím začít.
    6. Team z samých lvl 100 . z toho 1 pokemon je neorb pokemon lvl 100 (entei) a asi 3 další lvl 100 poke v PC
    7. Ochotný, štědrý , sebekritický, srandovní.
    Děkuji za  váš čas :)

• 1.ItsMeDarkCz.
    2.14.
    3.2 roky.
    4.Mám velké znalosti o pixelmonech pixelmony hraji již 4 roky a na gameteamu 2 roky.
    5.Rád Pomáhám lidem rád bojuji s pokémony a jsem velmi aktivní.
    6.Max 50 ale měl jsem 2 ůčty 1 mi ukradli pár legend a jinak všechny 100
    7.Někdy nerozumný,snaživý,spolehlivý,tvrdohlavý,aktivní smiley 
  • 1. jméno v MC: AlucardtheBeast
    2. je mi 13 let 
    3. hraji tady přibližně 3 roky 
    4. znalosti jako takové jsou na dost slušném levelu, dají se využít, za tu dobu jsem se toho dost naučil
    5. chtě bych pomáhat lidem, jsem hodně aktivní, rád pomáhám a předávám zkušenosti, které se mohou hodit a rád trénuji pokemony
    6. celý team mám na levelu 100 + ještě nějaké v PC
    7. jsem dost sebejistý, sebekritický, rád se učím novým věcem, pomáhám a jsem snaživý 
  • upraveno 23. November
    1. Nick ve hře.             (Nihad_Pro_Gamer)
    2. Tvůj aktuální věk.    (14)
    3. Jak dlouho hraješ na PokeCraftu?(          Nvm asi dohromady 4 nebo 3 roky)
    4. Popiš pár větami  znalosti Pixelmonů.        (velmy dobrý hráč zkušený a dobrý nevm jak jinak se popsat #EGO)
    5. Proč by jsi měl zrovna ty být vybrán na pozici Trenéra?            (Jak říkám má zkušenosti hrál jsem i na jiných serverech a vždy jsem je zachránil jakoby jsem je z regeneroval a rád pomáhám lidem)
    6. Jaké jsou levely tvých Pokemonů?       (mám ted nový účet dnes jsem si ho udělal takže 5)
    7. Pokus se stručně popsat sám sebe.           ( někdy omylný přizná chybu umi se potrestat umím vzít vinu snadno vyprovokatelný a dál nvm)
  • 1. Moje jméno je Guerrit
    2. Je mi 13 let
    3. Pokecraft hraju 3 roky 
    4. Znám spoustu věcí o pokémonech např. jejich slabiny atd. a také jsem jako trenér působil na Pokecraft 2
    5. Jsem hodný, rád pomáhám a jsem spolehlivý
    6. Můj tým je full 100 lvl
    7. Jsem pomalu nenaštvatelný, rád pomáhám mam koníčky jako například florball nebo pokemon go (diky této hře znam také spoustu věcí o poke)
  • 1. Nick ve hře. DarkPromo
    2. Tvůj aktuální věk. 14 let
    3. Jak dlouho hraješ na PokeCraftu? taak 1 mesiac pokemonou poznam velmi dobre
    4. Popiš pár větami  znalosti Pixelmonů.  je 16 typou pokemonou  su Legendány na to aby sa niaky pokemoni evolvli potrebuju evolučný item
    5. Proč by jsi měl zrovna ty být vybrán na pozici Trenéra? su 2 veci ktoré mam najradšej pokemonou a minecraft :D a velmy by som chcel hrat pixelmonou na servry s dobrou komunitou :D
    6. Jaké jsou levely tvých Pokemonů?._. 
    7. Pokus se stručně popsat sám sebe. Mam 14 rokou pozeram videa o pokemonoch často a hlavne pozeram aj serial.
  • 1. YoloDoge259
    2. 12
    3. Hrál jsem ho tak před rokem a ted jsem se k němu vrátil a hraji ho měsíc.
    4. Základní znalosti plus něco navíc.
    5. Jelikož by jsem si to chtěl zkusit.A hlavně by to byl obrovský skok co se týče pokecraftu.
    6. Full 100.
    7. Hodný,aktivní,tvrdohlavý a občas i výbušný :smiley: 

• 1. Nick ve hře. 
    Assassino01
    2. Tvůj aktuální věk.
    Je mi 13 ale nemám dobrý mik ale budu si kupovať nový
    3. Jak dlouho hraješ na PokeCraftu? 
    Přibližně 3 roky lenže mám nový  účet .
    4. Popiš pár větami znalosti Pixelmonů. 
    Umím breedovat. Vyznám se ve většině Poke itemech na co slouží, kde je získat apod. 
    a v případě, že bych nevěděl, nemám žádný problém si tyto informace vyhledat a doučit se jej.
    5. Proč by jsi měl zrovna ty být vybrán na pozici Trenéra?
    Už to hraji nějakou dobu a vím co a jak chodí a naučil jsem se po ten čas i spoustu věcí, které bych rád předal dál.
    Dalším důvodem je také to, že je na serveru málo aktivních trenérů.
    6. Jaké jsou levely tvých Pokemonů?
     lvl. 100 + aj už 71
    7. Pokus se stručně popsat sám sebe. 
    Jsem snaživý člověk, který se rád učí nové věci a rád předává je ostatním. 

Odkaz: Dakujem ked ste si to prečítali 

• 1. Nick ve hře je chrisdudeCZ
    2.  Je mi 13.
    3.  Hraju cca 2-3 roky
    4. Vím téměř všechno :)
    5. Chci si to zkusit byla by to dobrá zkušenost navíc rád bojuju a chci pomáhat lidem.
    6.  Všechny 100 :)
    7.  Baví mě Pokecraft. Je na mě spoleh. Rád chodím na tsko.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.