Návrh na Plugin - AutoMessage

Ahoj,

mám jeden návrh na přidání jednoho pluginu jménem AutoMessage. AutoMessage funguje na tom principu že Majitel HS nastaví zprávu nebo zprávy které se budou časem objevovat v Chatu. Hodí se to na příklad že v tolik a tolik bude event, že  bude nábor, atd.

URL stránky: ZDE

S pozdravem, tomishsja.

Komentáře

• Ahoj,
    omlouvám se, napsal jsem špatně URL. Nová URL: ZDE 

S pozdravem, tomishsja.
  • Ahoj,
    Plugin funguje bohužel přes FTP. Hráči nyní nemají (a ani mít nebudou) přístup k FTP.

• upraveno 10. July
    Zdravím.
    @ScraffyYT, plugin má in-game editor.

Problém je ten, že automessage nejspíše používá Monty jako takové ty zprávy co se zobrazují pouze na hskach(Info o prodloužení apod.). Viz zkus příkaz /am na hsku.
    Nejedná se o fakt, ale o teorii!!

Tudíž, kdyby povolil majitelům editovat tyto zprávy, šlo by smazat ty defaultní které mají hráče obecně informovat. Řešení by bylo použití jiného podobného pluginu.

Přeji krásný zbytek dne, VozikCZE.
  • @VozikCZE ;
    Monty používá podle mne plugin Announcer, který jde nastavit ve FTP, a tento plugin je in-game coz znamená, že by monty do toho nenarval celou tu zprávu co se posílá.
  • @Lakay ;
    Plugin má jak in-game editor, tak jde editovat ve ftp.
  • Myslím, že by to nebylo špatné.
  • vlasastavlasasta
    Retired
    upraveno 10. July
    U AutoMessage by spíše nebyl problém s tím, že by si majitelé smazávali zprávy, které již jsou na serveru defaultně nastaveny. Protože když si smažou informativní zprávy, tak je to jejich blbost... (třeba, "Můžeš prodloužit server pomocí /nastaveni" - nevím jak je přesně ta zpráva, ale to je teď jedno, důležité je, že jim pak nemusí nikdo prodloužit server, tak proč by to mazali... :D )

Config.yml

settings:
    enabled: true
    min-players: 5
    log-to-console: true
    message-lists:
    regular:
    random: false
    interval: 45
    expiry: -1
    - '&1First&r message \nin the default list!'
    - '&2Second&r message \nin the default list!'
    - '&3Third&r message \nin the default list!'
    - 'These messages will be displayed to users with \nautomessage.receive.default!'
    json:
    random: false
    interval: 45
    expiry: -1
    - '{text:"Hover over me!",hoverEvent:{action:show_text,value:[{text:"Woah, you just hovered over me!",color:blue}]}}'
    - '{text:"Click me to run a command!",clickEvent:{action:run_command,value:"/say Clicked."}}'
    - '{text:"Click me to open Google!",clickEvent:{action:open_url,value:"http://google.com"}}'

Tady je spíše problém v tom, že pomocí automessage lze nastavovat přes JSON clickEventy (nevím, jestli to jde i za hry), a po kliknutí na tuto zprávu si třeba mohou vypnout server, a nebo ještě horší věci, kterými by dokázali poškodit i celý portál GT, protože HSka jsou napojena přes bungee.
  • @vlasasta ;
    Rád bych tě poopravil, ale click eventy v tellraw fungují z pohledu hráče. To znamená že by mohl použít pouze ty příkazy, na které má práva.
  • vlasastavlasasta
    Retired
    Jo, jak jsem zjistil, tak JSON ani nejde vložit za hry, ale což je horší, lze tam vložit příkazy... a ty to píšou z console... např.: "/am add regular /bc Ahoooj"
  • Proč se tady bavíme o tom, co stejně nepude přidat? :dizzy: 
    Jediná možnost je přidat jiný plugin který jde editovat ze hry, napsat na to plugin by nemuselo být zrovna těžký.
  • Další problém by byl v používání. Hráči by tam mohli napsat slova s nevhodnou tématikou.
  • @ScraffyYT ;
    A na hologramy, na cedulky, do chatu to psát snad nemohou? 
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Požádal jsem kluky aby plugin napsali.
    Podmínkou je, že bude obsahovat nějaký uživatelsky přívětivý editor.

• @Monty70 ;
    Šlo by to udělat interaktivní, byl by list těch zpráv a když bys na nějakou klikl, otevřelo by to hráči
    rozespaný příkaz který by vypadal například takto: /sm set <číslo zprávy> <aktuální zpráva>.
    Hrozně by to hráčům ulehčilo práci s editací kdyby to tam vypsalo už tu zprávu co mají nastavenou, aby to nemuseli celé přepisovat.
  • Ahoj,

tady je problém. Majitelé by tuto funkci mohli zneužívat.

Zde jsou 3 věci, které by se nejčastěji zneužívaly.

1) Vzájemné mazání zpráv
    - SpoluMajitelé by mohli zprávy mazat, upravovat apod.

2) Psaní hloupostí
    - Majitelé by mohli nastavovat nevhodné zprávy

3) Rychlý časový interval
    - Majitelé by mohli nastavovat opakování třeba po 2 sekundách a tím by mohli přetižovat servery.

Pokud se v něčem pletu, tak mi neváhejte napsat. :)

S pozdravem, ReaLiZeElemental
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.