pozvanka na hs reinef

jdite na hs reinef !! je to tam super

Komentáře

• Nepříjde mi to tam teda moc "super" když A-T banuje legit hráče.
  • @Swappy_ Asi tak no..

• @IlusionMan jo a proto jsi tam hral pvp a trust level se ti znižil :)vubec nejsi hacker vubec ti neklesl trust level po 2 killech :D je videt že jsi dokažeš pořadně vymešlet a si ktomu trapnej si mysliš že nikdo nepozna hackera hitovat ze zadu :frowning: a nebreč @Swappy_ ban máš taky z hacku AKB :) jsi mal alebo jsi mal lagy nevíme ale akb si mal :) Rip
    -hacker_fly
  • :d si smutný to jsem rad že jsi smutný jak brečiš že jsi nemužeš zahrat :)

• :'D Ne, já mám spíše radost že tam mám ban, aspoň mám jistotu, že nepujdu na ten cancer HS :P a k tomu trust levelu, když máš větší CPS, tak se snižuje..
  • @IlusionMan Cancer HS to není kdybys tam byl v a-teamu psal bys pravej opak :)
  • Hele, kdyby psal pravý opak, tak má nejspíše IQ bublaniny.  :D
    Proč by někdo chtěl jít do A-Teamu na HS, které se má prezentaci takovou, jakou jsi napsal? No, odpověď se dozvíš v druhém řádku mého komentáře.

Pac a pusu na dobrou noc od Aničky.

• xDDD AKB Fakt nemám prostě trash server
  • upraveno 15. July
    @hacker_fly, kdyby.. ale nejsem :wink: 
  • upraveno 15. July
    @hacker_fly, Ak neviete rozoznať "HACKY" od skillu, tak prečo bannujete? Potom k tomu že " kdybys tam byl v a-teamu psal bys pravej opak" kto by chcel byť v A-T na servery kde sa bannuje za skill? A zato že to vieš hrať.
    Potom ta pozvánka "jdite na hs reinef !! je to tam super"
    Ani to nevieš správne napísať...
    Horšiu pozvánku na HS som nevidel.

• Že podezříváte @AdamuferCZ ( level 191 ) z reache tak jste docela mimo, co kdyby tam přišel např. Next0or který má největší biceps z cz/sk pvp scény tak mu dáte ban za reach? kk
  • Mimochodem Já na ten HS už ani jít nechci, pane bože co jsem?
  • @IlusionMan :) vím že hacky nemáš ale ok Reinef si myslel  že máš tak jsem to banoval ja za to moc nemužu a je novej hs bajdovej :)
  • Můžeš prosím přidávat do textu čárky, znaménka za větou? Možná by se v tom někdo i vyznal.
  • bad joke

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.