ucet

dobry den,

prisel sem o origo mc napsal sem na forum ze nevim  jak se muzu na GT prihlasit bez origa ( neslo my to ) napsal sem svoje meno a svoje heslo ( neuvedomil sem si ze moje zprávy mohou vydet i hraci ) takze myslim ze mi někdo ukradl ucet

prosim o pomoc

dekuji s pozdravem Elitenoob_cz

Komentáře

• SirMartinCZSirMartinCZ
    ModerátorModerátor fóra
  • dobry den,

omlouvam se ale sem nechapavi clovek....... muzu si zmnenit heslo jen přes:/Profil ale moc sem nepobral ( z navodu ) jaky email? a komu to mam poslat?.

• SirMartinCZSirMartinCZ
    ModerátorModerátor fóra
    Pokud jsi měl vyplněnou emailovou adresu v /Profil, můžeš si zažádat o změnu hesla. Stačí poslat email na info@GameTeam.cz. Email musíš odeslat z emailu, který jsi měl v /profil.
  • dobry den,

takze když sem se poprvé prihlasoval na GT stranky musel sem zadat email z toho emailu co sem zadal musim na email info@GameTeam.cz poslat " Dobry den prosim o zmenu hesla" a jak zjisti jake heslo chci mit? A halvni věc je ta ze ten někdo kdo mi ucet ukradl uz si heslo zmnenil.
  • upraveno 8. July
    Ahoj @Elitenoob_cz , asi nevieš o funkcii/príkaze /profil, však? Tento príkaz sa používa na serveri GT a tam si mohol zadať do toho príkazu svoj e-mail. A potom na ten e-mail, ktorý si tam napísal, máš ísť a odoslať z neho e-mail vedeniu servera. To je overovací spôsob, aby majiteľ servera Monty70 si overil, či naozaj tebe patrí ten účet. Tu sú všetky 3 možnosti, ako sa dá overiť, či je to tvoj účet: https://mc.gameteam.cz/reset-hesla/ ;
    Ak ti ten, kto ukradol účet, zmenil heslo, tak potom aj tak, keď si Monty overí, že si naozaj majiteľ účtu cez ten e-mail, potom si budeš môcť zmeniť heslo a už sa na tvoj účet nikto nedostane, pokiaľ si budeš dávať pozor. 

A EŠTE JEDNA DÔLEŽITÁ VEC: "
    Pokud jsi si v minulosti /Profil nevyplnil, tak prosím o reset tímto způsobem nežádej. Ušetříš tím práci mě i sobě." Pokiaľ si nikdy na GT si nekupoval VIP/Kredity alebo nemáš kúpený Minecraft, máš smolu, pretože už ďalšie spôsoby, ako overiť, že si majiteľ účtu nie sú. 
  • dobry den,

napsla sem na email info@GameTeam.cz jestli mi muzou heslo zmenit a Monty mi napsla ze na tento email se hesla nemenni co mam delat?
  • upraveno 1. September
    Ahoj,

zkus si nejdříve přečíst to co píšeš, jelikož většina věcí, které píšeš jsou takové, že se nedají přečíst. Děkuji.

Jinak k věci, zkus mu napsat, že by jsi chtěl unregister na svůj účet. Pak si ověří, zda si majitel účtu.

Kdyžtak přilož k topicu screen co jsi v mailu poslal, všechny údaje zacenzuruj a pošli. Pak ti budu moci lépe pomoci s problémem.

S pozdravem, ReaLiZeElemental
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.