Nábor do guildy LordsOfMagic

Zdravím všechny, píši nábor znovu, a asi to bylo nevhodné, protože mi diskuzi někdo smazal. Nevím proč, rád bych se dočkal odpovědi, proč byla moje minulá diskuze smazána, díky. Teď už ale ohledně guildy.

<Podmínky pro přijetí do guildy>:
Lvl 70+
350+ odehraných hodin

Aktivita(Minimálně 5 hodin denně, když nebudete některý den moct tuto podmínku splnit, tak mi napište zde na fóru GT do PM, a domluvíme se.)
Znalost většiny GT portálu.
Nebugovat levely, tokeny, kredity, úlomky, atd. Nemít hacky.
Dát 500 skóre denně.
Minihry, na kterých ho můžete dávat: Parkour 1, TurfWars, RaceForWool. Jde to i na více minihrách, ale na těchto(nejvíce na parkouru, a TW) skóre jsem v guildách, ve kterých jsem byl, dával já.
Klidně můžete přidávat tokeny do guild banky, ale není to nutné.

<Jak by měla přihláška vypadat>
1. Nick ve hře(Uvedťe, za jaké nicky hrajete, PS: NEBEREME HRÁČE S MULTIACC, když jste hráli za víc nicků, uveďte všechny/oba, ale v tomto případě napište k nicku, za který by jste byli člen guildy, že to je nick, za který hrajete současně.
2. Chování(Slušné, či ne.)
3. Aktivita- kdyžtak domluva -> Zde na fóru GT -> MNĚ NAPSAT DO PM -> Tam se domluvíme.
4. Znalost GT portálu.
5. Kolik cca. skóre by jste denně dávali. (PŘIBLIŽNĚ)
6. Jestli by jste dávali tok. do guild banky, ale můžete dávat menší množství, nebo klidně i vůbec, protože je to NEPOVINNÉ. :)
7. Pošlete svůj ban-list.
PS: Když máte 3 bany a méně, vysvětlete je nějak podrobně: Od koho jsou, proč jsou(Důvod banů), atd.
Když máte 4+(4 a více), vysvětlovat nemusíte, ALE MŮŽETE -> NEPOVINNÉ od 4+.
8. Pošlete svůj profil.

Přeji hodně štěstí, a zároveň hezký den Vám všem.

-GM guildy LordsOfMagic ShadowKillerCZE.

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.