Pokecraft | chci se vás zeptat:D

chci se vás zeptat, před týdnem jsem měl 32 bit, a pokecraft fungoval na 50 fps, dnes mám 64 bit udělal jsem si reinstalaci, a najednou muj pokecraft má 10 fps, Vím že je to docela funny mít 10 fps ale je to nehratelné tak mě napadlo že se vás zeptám jestli nevíte co stím ?:

Komentáře

• Pokud jsi to reinstaloval, tak zkus použít stejné nastavení, jako jsi měl před reinstalací (tj. renderované chunky, grafika, ukládání, apod.)
  • Dávno jsem udělal, ale možná je to prý tím že mi vyhořel disk :cookie: 
  • @misa2006 ; Disk na to nebude mít veliký důraz a kdyby vyhořel nešlo by to vůbec ... jde také o tvém procesoru pokud máš 32 bit procesor a nainstaloval jsi jakýkoliv OS který je 64bit tak jsi neudělal dobře a předpokládám že jsi upgradoval rovnout operační systém asi ze starším Windows 7, 8.1 na novější Windows nebo Linux  a i to muže prinést vyrazné zhoršení protože jako hry má i Operační systém své minimální a doporučené specifikace například muže využívat více paměti ram nebo vytěžovat více procesor. proto doporučuji se vrátit zpět k OS který jsi měl nebo upgradovat svůj stroj potažmo notebook pokud by jsi chtěl s čímkoli pomoct stačí mi napsat zprávu
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.