Factions

Zdravím! Rád bych na serveru uvítal mód factions. Předem upozorňuji, že čerpám ze zaniklého konceptu, který fungoval na serveru, který je už pár let zrušen.
Klasický mód factions všichni známe, s tím že je ale potřeba nastolit základní pravidlo: 8 lidi ve frakcí maximálně.
Na pravidla stanovené by dohlížela rada  2 lidi losováni každý měsíc a jeden stálý, administrátor. 
Je důležité aby bylo vytvořeno město, spawn s non pvp zónou kde by byla možnost koupě pozemku 30x30x12 majitely frakcí, tyto pozemky by byly určeny pro obchody pro obchodování s ostatními. Je důležité mít obchod kontrolován, jelikož už několikrát se ukázalo, že jinak to moc nefunguje. 
Budu rád za doplňky, návrhy a další podněty vedoucí k nejlepšímu. S návrhem a realizací rád pomohu. 

Komentáře

  • Ahoj, tak přímo s tímto typem hry jsem se přímo nesetkal, samozřejmě že cca vím, ale nějakou konkrétnější představu a zkušenosti nemám. No ale v každém případě to bude vyžadovat pluginy, které musí někdo udělat. Samozřejmě pokud by ses toho chtěl ujmout tak proč ne.
  • Milé rád se toho ujmu. 
  • @Dezoryent a jakým způsobem?
  • Odkaz na řekněme odrazový můstek pluginu sem ti zaslal do PM zde na fóru. Plugin je funkční a splňuje podmínky fungování co se týče možností.
    Dale bych udělal překlad pluginu pro CZ/SK hráče, mohl bych být užitečný při budování non-pvp zóny, tedy spawnu..je opravdu mnoho způsobů jak se mohu zapojit
  • v PM nic nevidím
Tato diskuze je zavřená.