Srdečná pozvánka na Bajatrox Hráčsky server! /hs Bajatrox

Zdravím všetkých, ako vidíte už v nadpise, tento článok bude o tom, aby som si vás dovolil pozvať na môj Hráčsky server, ktorý sa nachádza na serveri GameTeam.cz. Na tento server sa môžete pripojiť cez príkaz /hs Bajatrox - pozor!!!, musí byť všetko napísané správne, dodržiavajte malé a veľké písmená!!! Tento server bol založený práve dnes, ale veľa sme po celý deň na ňom pracovali! Preto berte ohľad na to, že nie všetko musí dobre fungovať tak, ako má. Dnes sme začali, takže je tam zatiaľ krásny spawn, survival - /warp priroda a /warp priroda 2. Dnes (nebudem písať na koľko) bol zakúpený na server Nonstop systém, čiže to znamená to, že keď tam ja ako majiteľ online nebudem, server by mal fungovať aj bezo mňa a to stále! (čiže aj cez noc) Aktuálne máme pridané + 4 nové sloty, takže na serveri môžu hrať maximálne 8 hráči! (samozrejme, sloty budeme stále zvyšovať, ako sa bude dať, aby sme vám zaistili tú najlepšiu zábavu) 
A-Team: Majiteľ, vedenie - Bajatrox
Spolumajiteľ, vedenie - FilipGamingSvk
Admin - Swappy_
Všetky dôležité informácie objavíte aj v nasledujúcich videách, dávam ich sem 2, pretože malo byť len 1, ale spawn sme potom ešte stihli updatovať, takže bude aj 2. video, kde sú pridané updaty! Majiteľ Bajatrox písal všetky ceduľky, ktoré nájdete na spawne (pravidlá,...) a spolumajiteľ FilipGamingSvk (na fórku @Filip_Gamer_Svk ) postavil celý spawn, urobil /warp priroda + postavil tam prístrešok, technické veci na serveri. Veľká vďaka tiež patrí @SWAPPY , že podporil server a to tým, že nám predĺžil Nonstop systém a ešte predĺžil fungovanie celého servera.
Ja aj FilipGamingSvk sme tiež prispeli dosť kreditov do fungovania nášho servera!

2 spomínané videá, príjemné sledovanie, želáme :)

Budeme radi, ak na náš server sa prídete kedykoľvek pozrieť! Takisto budeme veľmi vďační aj za to, ak náš server podporíte! Spolu s Filipom, by sme chceli, ak sa teda bude dať, urobiť z tohoto HS veľký HS. 

Komentáře

• Ahoj... Server je celkem no.. oničem ne... dělám si srandu :D ani jsem si ty videa nezhlédl ale držím palce v udržováním serveru určitě se příjdu podívat :DD
  • Ahoj @Salexan , ďakujeme pekne. Samozrejme budeme veľmi radi, ak sa prídeš teda pozrieť :)
  • NOVINKA

Pridaná PvP Aréna!!!
    Dostanete sa na ňu pomocou ceduľky pri Warpoch, ktorú nájdete na spawne, alebo cez /warp pvp. 
    Tak teda, príjemnú zábavu! :)
  • Zdar. 

Good Luck se stavbou HSka, technickými záležitostmi, návštěvnost ať je aspoň průměrná a prostě ať se vám daří.

Hezký den

-ShadowKillerCZE

• upraveno 2. August
    @LegendHyper, drž už fakt hubu..sorry..sorry ale u tohoto retarda jsem se fakt neudržel, znepřehledňuješ.. fakt vypadni odsud kr*tene. Pokud chceš hádku, tak do PM. 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.