Viditelné prefixy

Zdravím napadlo mě že by nebyl špatný nápad přidat prefixy před jméno přímo ve hře a ne jen v chate, aby všichni to viděli aby to nebylo jen v chate) , nebyl by to špatný nápad myslim ze by se to HS hráčům mohlo líbit. Byl bych rád kdyby to šlo. Předem děkuji 

https://www.spigotmc.org/resources/nametagedit.3836/

Komentáře

• Ahuj, prefix vidět funguje, pouze když máš /pet <NejakejPrevlek> ale bylo by dobrý kdy by i tohle udělali 
  • Řešilo se to již minule, ale nedořešilo (viz. http://forum.gameteam.cz/discussion/16570/nametagedit-vyŘeseno

• Všiml jsem si tak jsem si řekl proč to neobnovit. 
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Nedořešilo se to, protože o to nikdo neměl zájem.
    Osobně si myslím, že to nikdo využívat nebude, al epokud se zde ozve dostatek Majitelů, tak se na to podívám.
    Minulou diskuzi jsem po více jak měsíční neaktivitě uzavřel.

• Dle mýho o to není zájem, protože hodně majitelů nemá ponětí o tom, že existuje forum kde se to řeší, tak proto se ozve jen malá menšina, která to chce.
  • Přesně. Bylo by dobré se nějak majitelů HS optat a pozvat je na to forum aby napsali svuj nazor
  • Ahoj,
    myslím že by bolo dobré pridať na HSka do automessage pre majiteľov  nejaký text/oznam, že na fóru môžete propagovať svoj server, prispievať návrhmi na vylepšenie, nahlasovať chyby a pod.. Pokiaľ už nejaká taká správa je, tak sa ospravedlňujem za zbytočný komentár.

-Peyo
  • Souhlasím s @Peyotillo byl by to skvělý nápad, propagovat FORUM a hlavně HS Forum.
  • upraveno 24. August
    Zdravím..
    To je celkom pravda že väčšina ľudí vôbec nevie o fórku... Tak by bolo dobré na to nejako upozorniť...
    A súhlasím s prefixom ktorý vidno aj v hre a nie len v chate je to dobrá vec a si myslím že by to hráči radi uvítali a aj používali... (no pokiaľ vedia narábať so serverom a vedia ako sa to robí...  :D
  • Zkuste lidem (majitelum) dat vedet o této diskuzi a ať napíší svuj nazor. O to lepší pro uskutečnění tohoto pluginu
  • upraveno 29. August
    Takže dávám tu komentář na hlasování pro Majitele HS serverů.
    ANO:NE
  • Zdravím @Monty70 na mém příspěvku (Dizkuzi) je docela dost liku což jsou souhlasy s mým návrhem. Byl bych rád kdyby jsi to pouze alespoň přidal na HS a po nějaké době otestovat jak se tomu daří. Zkusíš prosím alespoň tedy to přidat? Děkuji 

●Louis1311
  • Zravíčko. Som majitelom /hs Dubatiq a mal by som zaujem. dost velký 
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

@Louis1311
    Ano mám to v plánu přidat.
  • Zdravím, jsem také Majitel serveru a také bych to ocenil.
    Za mě ANO.
  • @McOstravsky prosím založ si vlastní dizkuzi. Děkuji 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.