jak koupit origo mc?

ahoj chci se vas zeptat jak koupit origo mc? ja na minecraft.org vide ze jde platit pouze kartou jde koupit origo jinak nez kartou?

Komentáře

• Hele já chápu že kartu na obědy asi nemáš ale jde to platit kreditní kartou  ;)
  • Existují i české e-shopy, kde to jde koupit i jinak než kreditní kartou, ale cena bude o něco vyšší.
  • Zdravím, MC sa dá kúpiť na stránke minecraft.net (žiadna stránka taká neexistuje, ako si ty písal minecraft.org). Áno, sú rôzne spôsoby, ako ešte inak sa dá zaplatiť, jedným z nich je veľmi jednoduchý a to platba pomocou Paysefcard ;) Paysefcard odporúčam, je to super spôsob, ako kupovať hry, sám som tým platil.
  • @Bajatrox ale paysafecard je karta a ja nemam zadnou kartu ja bych platil jinak napr. prez mobil nebo postou nebo kurirem kdyby mi to prislo ale jedine ne kartou.
    @AdamuferCZ jo ja jsem se ptal jak koupit origo mc protoze ja nemam kartu.
    @orelvazoun rozmyslej... kazdy vi ze sjem myslel kreditny kartu a ne kartu na obed.
    @MarpasCZ napis jakej takovej e-shop je
  • @JakNaTOJapan , to má iba v názvu, je to taký platiaci lístoček, ktorý sa dá zakúpiť v obchodoch a najmä na čerpacích staniciach.
  • @JakNaTOJapan zeptej se strýčka Googla.
  • Rozhodl jsem se slitovat nad tímto mínus repem. Tady máš hodně platebních metod. https://www.key4you.cz/produkt/detaily/107-minecraft/
  • @orelvazoun , 28,83€? Vsak to je uplna blbost,  na minecraft.net stoji 23,95€. 
  • Tak něco z toho mít musijou ne? Já tam koupil GTA V za 800Korun..
  • Originálny mc sa dá kúpiť jedine kreditnou kartou (platobnou), paysefcard a Paypalom. Ak som ešte na niečo zabudol, dopíšte :) 
  • Nevím kde ale dají se koupit ty gift karty jak marp už říkal..
  • Nechápu proč si tady tento imposter Japonska nezaloží kartu... :bawling: 
  • PaySafeCard neni kreditna karta, je to listok ktory ma nejaku hodnotu (napr. 500 kc). Na nom je nejaky jednorazovy kod. ked ho zadas, pribudne ti na stranke, ze si zaplatil 500 kc. Kupis ho v obchode alebo na benzinke. Das peniaze, predavac ti da listok, ty zadas kod, A JE TO!
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.