Nápad na prefix

Dobrý den napadlo mě, co kdy by byl prefix CheatHunter [týpek který loví cheatery]

Komentáře

• Myslím si, že by se to dalo použít. Určitě bych tento prefix uvítal a klidně zaujmul jeho pozici, protože cheaterů je zde opravdu mnoho. :) Dávám za pravdu že je to dobrý nápad.
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.
    @PetanP

Máš HS kde je 5 slotů. 
    Předpokládám, že máš na serveru alespoň:
    1x Spolumajitele
    1x Admina
    1x Moderátora
    Nyní k nim přidáš ještě 1x ChatHuntera. To je spolu s tebou, majitelem HS, 5 hráčů. Můžeš mi vysvětlit koho bude ChatHunter hlídat když se ti tam už nevejdou hráči?

Já chápu co jsi chtěl napsat, nebo co jsi svým návrhem myslel, ale těch skupin máte k dispozici tolik, že je podle mě nesmyl přidávat další.
  • Každý by určite uvýtal prefix Vip namiesto Premium :)

• upraveno 3. August
    Ahoj.
    Více o prefixech zde.
  • ja si myslim že by tam mohol byt zprístupneni plugin RANK kde by se dal použít prikaz /prefix /suffix a nebo by to chtelo vlastni prikaz na na sebrazeni menu s prefixy jako /premenu nebo něco chápu že pro GT je to
    velmy težké proto by majitelé spolumajitele a op mohli využívat tento prikaz /prefix , /suffix na to aby mohli delat vlastní pozice nemysím i z právy a groupy jenom prefixy pokud by to delalo bordel jako spam  mohlo by být omezene množství znaku i s farbama mužete pridat :blush: :cookie:  :grey_question: 
  • @adamzizka ;
    Opět sem pošlu ten stejný odkaz na diskuzi a zkus si jí přečíst.
    http://forum.gameteam.cz/discussion/50117/vlastni-prefixy-ranky-a-odobranie
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.