Nápad na prefix

Dobrý den napadlo mě, co kdy by byl prefix CheatHunter [týpek který loví cheatery]

Komentáře

 • Myslím si, že by se to dalo použít. Určitě bych tento prefix uvítal a klidně zaujmul jeho pozici, protože cheaterů je zde opravdu mnoho. :) Dávám za pravdu že je to dobrý nápad.
 • Monty70Monty70
  Moderátor fóra
  Ahoj.
  @PetanP

  Máš HS kde je 5 slotů. 
  Předpokládám, že máš na serveru alespoň:
  1x Spolumajitele
  1x Admina
  1x Moderátora
  Nyní k nim přidáš ještě 1x ChatHuntera. To je spolu s tebou, majitelem HS, 5 hráčů. Můžeš mi vysvětlit koho bude ChatHunter hlídat když se ti tam už nevejdou hráči?

  Já chápu co jsi chtěl napsat, nebo co jsi svým návrhem myslel, ale těch skupin máte k dispozici tolik, že je podle mě nesmyl přidávat další.
 • Každý by určite uvýtal prefix Vip namiesto Premium :)

 • upraveno 3. August
  Ahoj.
  Více o prefixech zde.
 • ja si myslim že by tam mohol byt zprístupneni plugin RANK kde by se dal použít prikaz /prefix /suffix a nebo by to chtelo vlastni prikaz na na sebrazeni menu s prefixy jako /premenu nebo něco chápu že pro GT je to
  velmy težké proto by majitelé spolumajitele a op mohli využívat tento prikaz /prefix , /suffix na to aby mohli delat vlastní pozice nemysím i z právy a groupy jenom prefixy pokud by to delalo bordel jako spam  mohlo by být omezene množství znaku i s farbama mužete pridat :blush: :cookie:  :grey_question: 
 • @adamzizka ;
  Opět sem pošlu ten stejný odkaz na diskuzi a zkus si jí přečíst.
  http://forum.gameteam.cz/discussion/50117/vlastni-prefixy-ranky-a-odobranie
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.