zabíjení na spawnu

Jakej kre*n povolil na spawnu zabíjení?
to musel být fakt nějakej idiot.  Já i mí kámoši jsme přišli několikrát o věci
a před chvílí mému kamarádovi (adameks1) se připojil na SkyBlock a prý vše v pohodě pak si odskočil a jakmile se vrátil bylo na obrazovce You Died! 
takže buď mu vrátíte věci co měl nebo na vás podáme společně žalobu

Komentáře

• Podejte chlapci, podejte :mrgreen: 
    Tímto oslovením, začni i v žalobě... :mrgreen: 
    A když bys chtěl nějakého dobrého právníka, mohu dát kontaky :smiley: 

Píšeš, že už po několikáté... takže víš jak to tu chodí, a že na survival serveru se prostě se stane, že člověk občas umře... A pokud to víš a znáš, tak si na to příště dáš pozor a nebudeš u sebe nosit cenné věci. 
    Ono také záleží kde na tu chvíli adameks1 AFKoval :wink:

Pokud vím, že je tu možnost umření, tak si najdu, nebo postavím takové AFK místo, abych tam byl 100% v bezpečí :wink: 

Hezký den
  • @mrmila ; právě mi napsal že, mu někdo smazal jak ostrov tak ender bednu. a ke všemu ho někdo zabil na spawnu

jak si myslel survival server? toto je skyblock a na spawnu by se nemělo umírat.
    Pošlu ti sem něco z pravidel:
    Veřejné warpy a teleporty musejí být zabezpečeny proti zabíjení hráčů a nesmějí směřovat nikam, kde by se hráči mohli zabíjet, pokud to nebude již zmíněno ve výzvě k teleportu. "
    tudiž /spawn je taky veřejný

• Takže, dle logů mu nikdo nesmazal IS, ale jelikož jeho poslední aktivita byla 28.5. a pak se přihlásil znovu až 29.7, tak se mu IS smazal automaticky. Vše je napsáno v /help ... !
    A to pravidlo si vyhrabal kde?
  • upraveno 31. July
    @mrmila ; Zdroj: *SCHOVÁN* 

EDIT:mrmila 
    (odkaz na jiný server)
  • Ale tady jsi na PLAY.GAMETEAM.CZ

• Čau, docela jsem měl chuť ti napsat do tét diskuze..
    @MrGoldMan Btw, nevím, proč řešíš prolbémy za někoho jiného. IS se maže automaticky po neaktivitě cca. 30 - 40 dnů. Žalobu na gt můžeš podat, ale pochybuji,  že bys měl nějakého dobrého právníka. Při smazání ISu se maže také ender bedna, to zamezí dělání hlíny furt dokola. A na spawnu zabíjet nejde, a občas se tam objeví monstra, tak doporučuji se někde zastavit na svém ISu. Reklamu a nadávky GT netrpí, tak se zklidni.
    -MenT2007..
  • @mrmila ; Jsou někde pravidla pro MC server? 
    jak píše @MenT2007_ ; tak reklama se bere název serveru, odkazy, a IP
    a vulgarita snad všichni víme

@RizyMC OK, musím to říct ku*va tak ale nemá se to mazat tak jakej vůl by mazal EC !!!!! ???? jako ostrov OK ale EC???? RLLY? to je snad nějaká psychopárna ne? Chtěl bych se setkal s tím "volem" kdo to vymyslel 
    a pokud ne já tak někdo z mých friends (kamarádů) Takhle by se dost pobavili :D ja vím že si to přečtou :D 
    ale fakt by mě to zajímalo 

• @MrGoldMan je tvoje chyba, že sis nepřečetl pravidla otevřeš to tí, když napíšeš /pravidla neznalost pravidel neomlouvá.

• @matula70CZ ale ender snad můžou nechat ne? nebo jsou fakt tak ujetí?
  • @MrGoldMan Ujetý jsi ty, opakuji ti to.. Je to kvůli tomu, aby sis nedělal furt ostrovy, a kopal z nich hlínu. Stačí si přečíst /help.
  • Řekni mi důvod, proč si chceš mazat svůj IS?
  • Já nevím, jestli brečet smíchy nebo proto, že je někdo tak mimo. :smiley: 
  • @mrmila ; nikdo ti mazat IS nechce. jen tu je debata o tom že se maže EC a ostrov
    jako o smazání celé EC jsem zásadně proti 
    a o ostrově je mě to jedno
    ale když se smaže is i ender tak pak Skyblock nema smysl 
    Už mi dochází proč všichni z GT odchází. Protože to nikoho nebaví, a nechcou tam hrát. a ani se jim nedivím

• SB nemá smysl jen kvůli tomu, že se někomu smaže EC :disappointed: 
  • IS se maže po 30 dnech neaktivity. Šetří to místo od neaktivních hráčů, kteří vytvoří IS a pak přestanou hrát.
    EC se ti smaže, pokud si smažeš ty sám IS, nebo založíš nový.
    A proč se ti vlastně smaže EC?... Protože, pokud chceš svůj IS smazat, asi chceš začít od začátku. Tak tímto způsobem ti vlastně pomáháme začít od úplného začátku...

A navíc, je to vše napsané /help. To že to někdo nečte, není problém AT.

Hezký den
  • ja ti udelám právnika ale daj 100 kre:D
  • Ahaaa.. Už mi to dochází, mýmu kámošovi někdo řekl ať si založí is nějaký VIPko a tím pádem přišel jak o věci ktery mel u sebe tak i v EC. ale to je dost drsný jsem zásadně proti.
  • @MrGoldMan jestli vás GameTeam nebaví, tak si běžte hrát na jiný server třeba.

• upraveno 11. August
    Je to stejné, jako kdyby ti někdo napsal, ať vyhážeš věci z EC a ty jsi naštvaný jen proto, že už věci v té EC nejsou.
  • Takhle pokud vás někdo zabijí na spawnu pomocí TNT Gadgetu stačí napsat /gadget a vypnout si vpravo na hoře působení na vás samotný. 

hezký den. 
  • na spawnu se mužu spawnowat monstra neni dobre tam afkovat a take te muže nekdo odpalit s TNT pokud to nemaš viplé tak si tu nestežuj noobe
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.