Vyžírky -> Odpad

upraveno 2. August v Klasik

Ahoj, Vyžírky tu jsou a vy nic s nima neděláte? Dám příklad. Zabíjíme Withera přijde Michato a sebere Wither chestplate Ani ho nehitoval jen čekal.. včera/předvčerejškem jsem zabíjel kapitána přijde další vyžírka (tentokrát né Michato. Zázrak) má posledních 50-75, zabiju ho a vedle mě ten co tam stál tak si to sebral. A TO ANI DO NĚJ NEHITOVAL A NEMĚL VĚCI!!!  a myslím kdyby jste se na klasiku zeptali jestli je to štve, tak vám odpoví že ano.

Pěkný zbytek dne.

//čekám a vím že s tím zase nic neuděláte.

Komentáře

• O bossech...

S bossema pracuji někdy i já sám, takže vím že se to přes vaše milá procenta kdo dal nejvíc damage prostě udělat nedá, sám jsem byl s dronem na tsku a řekl že to tak udělat nehodlá neboť by začátečníci by neměli šanci. Dále to že někteří hráči jsou nepoctivý a nehitují bosse s tím nic neuděláme neboť ani v realitě nejsou všichni lidi poctivý, buď se s tím smiř a nebo sem piš další věci kolem toho že jsou na Klasiku vyžírky, čím nepomůžeš nikomu a ničemu. Toť vše.

S pozdravem
    Sword444

• dronex_dronex_
    Moderátor
    @Adamoclev2025 ; no vidíš nemal veci a už má... a možno len takouto maličkosťou sme získali nového hráča.
  • @dronex_ ; myslím si že bossové co mají do 5000hp by měli být pro ty slabší a tak takže by to nebylo naprocenta ale 5000 a výš by třeba byly na procenta

• A znovu a znovu... brenekk kdy to už konečně pochopíš... na procenta to nebude, PROTOŽE TO PROSTĚ NEJDE!!! Už je tady na to asi 10 diskuzí pochopíš to někdy?!

Sword444
  • Je to vaše chyba, že si to necháte vyžrat.
  • A pak jsem tu já, hráč který tu hraje +- 3 roky a nikdo o něm neví xddd
  • michato aspoň zbírá odpadky a nenechává je na zemi jako prase :D
  • On je sám jeden velkej odpadek..
  • AriesaAriesa
    Moderátor
    upraveno 26. August
    Ahoj,
    nových a neskúsených hráčov nebudeme trestať, môžu mať v bosslande rôznu taktiku.
    Zároveň nechceme prísť o starších hráčov.

Ak mi bol nahlásený niekto s plnou reskou boss a pvp veci, ako stoji s prázdnym, inventárom a bez aktivity čaká na vyžratie bossa, bol upozornený, neskôr odportnutý, napokon kicknutý. Po neprispôsobení sa dostal krátky ban za "kazenie hry". 

Viac pre fér hru a zároveň neovplyvňovanie taktiky hráčov v bosslande robiť nebudeme.
  • upraveno 1. September
    Arieso noooo už mám aj taktiku, abys mě nemohla zabanovat a zároven velkou šanci na drop :) :)
  • dronex_dronex_
    Moderátor
    upraveno 1. September
    @brenekk lul ,to ma nenapadlo... možno raz 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.