Vyžírky -> Odpad

upraveno 2. August v Klasik

Ahoj, Vyžírky tu jsou a vy nic s nima neděláte? Dám příklad. Zabíjíme Withera přijde Michato a sebere Wither chestplate Ani ho nehitoval jen čekal.. včera/předvčerejškem jsem zabíjel kapitána přijde další vyžírka (tentokrát né Michato. Zázrak) má posledních 50-75, zabiju ho a vedle mě ten co tam stál tak si to sebral. A TO ANI DO NĚJ NEHITOVAL A NEMĚL VĚCI!!!  a myslím kdyby jste se na klasiku zeptali jestli je to štve, tak vám odpoví že ano.

Pěkný zbytek dne.

//čekám a vím že s tím zase nic neuděláte.

Komentáře

• upraveno 2. August
    Chápeš, že se s tím nic dělat nedá? Mě taky Michato sere, ale oni s tím nemůžou udělat..  Na klasiku je broken komunita, 85% hráčů jsou kidi co ani nechodí do pvp, vyžírají bossy a spamujou chat. Do pvp chodím max já, Bulw, HACY a Master.. Škoda že už tu není komunita z roku 2016.. xxpipo, ELdomča, sweatiz, memelo, _KinsLove100_, niky, Spaida, alex146, Guedox. filfil, Space_Lizatko a spoustu dalších skvělých hráčů co chodili do pvp a zabíjeli bossíky.. Ale to už nikdo nevrátí. Zde jsem našel screen z roku 2016.. Přesný opak dneštní doby.. http://prntscr.com/kdsekq
  • O bossech...

S bossema pracuji někdy i já sám, takže vím že se to přes vaše milá procenta kdo dal nejvíc damage prostě udělat nedá, sám jsem byl s dronem na tsku a řekl že to tak udělat nehodlá neboť by začátečníci by neměli šanci. Dále to že někteří hráči jsou nepoctivý a nehitují bosse s tím nic neuděláme neboť ani v realitě nejsou všichni lidi poctivý, buď se s tím smiř a nebo sem piš další věci kolem toho že jsou na Klasiku vyžírky, čím nepomůžeš nikomu a ničemu. Toť vše.

S pozdravem
    Sword444

• dronex_dronex_
    Moderátor
    @Adamoclev2025 ; no vidíš nemal veci a už má... a možno len takouto maličkosťou sme získali nového hráča.
  • @dronex_ ; myslím si že bossové co mají do 5000hp by měli být pro ty slabší a tak takže by to nebylo naprocenta ale 5000 a výš by třeba byly na procenta

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.