Nábor na Hráčský Server SuperCraft [SuperCraft IS BACK!!!]

Ahoj toto je nábor na buildera a helper na serveru SuperCraft

Nábor Helper

Nick: (origo/warez)
Věk:
Kolik hodin by jste byly aktivní?:
15 příkazů: (pouze co jdou na HS)
BanList:
Něco o vás:

Nábor Builder

Nick: (origo/warez)
Věk:
Kolik hodin by jste byly aktivní?:
15 příkazů: (pouze co jdou na HS)
BanList:
Něco o vás:
Fotka nějaké Stavby:

Komentáře

• upraveno 2. August
    Nick: (origo/warez) warez chcel som si dlchšie kúpiť origo ale moc ma to neťahalo.
    Věk:15
    Kolik hodin by jste byly aktivní?: 5hod+ Ale tak že nebudem na HS naraz 5H a potom neprídem ale tak že napr budem tam 1hod a potom prídem zase po 2hod na 1 hod... :d
    15 příkazů: (pouze co jdou na HS) Neviem či je to myslene tak že iba príkazy čo môže helper ale budiš.
    /HSKICK /HSMUTE /HSTEMPBAN /TP /TPA /RES /SETWARP /HAT /GADGET /V (VANISH) /INVSEE /WARP /FIREBALL /SPEED /GOD /FLY /FEED (Helper nemôže moc príkazov aaaa toto su príkazy ktore môže sa daju použiť na HS niektore OP+ .-.
    BanList: http://ban.gameteam.cz/users/Vitaminek (Zasa ban list joj .-. úprimne, každí ten ban je neprávom ak chceš môžem do PM napísať dôvod každého toho banu. Viem že sa tomu neda veriť ale prisahám že každí ten ban je neprávom :D  aaaa + tje baby boli celkom dávno.. )
    Něco o vás:Volám sa Martin a žijem v Bratislave. Venujem sa občas športom, ale radšej mam programovanie. Zaujímam sa o PC hry atď... Rád čítam (hlavne Históriu) ale občas aj detektívku... (Takto viem že sa už Moderator/Helper (možno Admin) nehlada, ale ak by sa 1 miesot uvolnilo. Rád by som sa tam dostal takže tak. Zaťial AHOJ!

Ďakujem za odpoveď

-Vitaminek <3

• ty bany chápu.. Um... už se mi taky něco takového stalo.. Zítra čekej friend invite nebo na forku ti napíšeme..
    Zatím se musíme rozhodnout :)

-Salexan
  • Nick: (origo/warez) MenT2007 A je to originálka.
    Věk: 11 c:
    Kolik hodin by jste byly aktivní?: Tak 2-4.
    15 příkazů: (pouze co jdou na HS) /gmc /hstempban /jail /tpall /tphere /hsban /hsmute /hskick /heal
    /feed /vanish /res /unjail /give /speed
    BanList:http://ban.gameteam.cz/users/MenT2007 (Otřesný, vím to. Všechny bany jsou starší než 2 měsíce.)
    Něco o vás: Jmenuji se Roman, je mi 11 let a vyučuji se programátorskému dílu. Hraji převážně Fortnite a Minecraft.
    Pěkný zbytek dne,

-MenT2007

• @LegendHyper nevím... uvidíme rozhodnu se z majitelem a @MenT2007_ to stejné :)

- Salexan
  • @Vitamin přijat jestli chceš mužeš si mě ještě dnes přidat do přátel :)
  • @MenT2007_ ; Přijat! dostavte se oba dva na hs prosím :)

• Nábor končí 12.8 !!
  • Ahoj,

Nábor Helper

Nick: (origo/warez): warez SantaJunior
    Věk: 13
    Kolik hodin by jste byly aktivní?: 30minut-1hodina
    15 příkazů: (pouze co jdou na HS): /hsmute /hskick /vanish /tp /back /repair /heal /gm /invsee /fly /firework /setwarp /lighting /give /god
    Něco o vás:Je mi 13 a pocházím z Moravskoslezského kraje. Už jsem býval na dalších serverech helper občas něco víc ale bohužel skončily. Snažím se být dobrý hráč a nevyvolávat žádné spory s ostatními.

Pravopis: gramatiku se snažím dodržovat ale asi tak 95 procent až 98procent 
  • Ahoj,

Helper.

Nick: Warez: By_555
    Věk: (Mám narozky) 16
    Kolik hodin by jste byly aktivní? cca. 3/5 hodin
    15 příkazů: (pouze co jdou na HS): /hsmute /hskick /vanish /tpa /tp /back /repair /gm /heal /fly /firework /fly /lighting /give /god /setwarp
    Něco o vás: Je mi  16 a pocházím z Moravy. Uý jsem býval na dalších serverech helper a Admin, víc ale bohužel skončily. Snažím se být dobrý hráč a nevyvolávat žádné spory s ostatními.

Pravopis: gramatiku umím, ale asi tak 96 procent až 100 procent.

Hezký den! <3

-By
  • Ahoj. 

"Snažím se být dobrý hráč a nevyvolávat žádné spory s ostatními"- lež. Z toho vyplývá následující: Proč mít v A-T někoho, kdo lže ?

+Nechová se ani na 15, ani na 16.

+Ta nejdůležitější věc, proč ho nebrat(již jsem to dnes, i v nedávné minulosti několikrát psal.) Obchází bany jak na foru(_Legend123_, NargonCZE, SmashPlays, By_555, atd...), tak na serveru GT(Též _Legend123_, též NargonCZE, dále: _MinecraftPvP_, LegendHyper_v123, atd..) 

Díky za pochopení. 

-ShadowKillerCZE
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.