Nejde mi upravit NPC !

Na mém Hráčském serveru (HS) se vyskitl problém nejde mi upravit u NPC třeba skin dám
/npc select, /npc skin rustypvp a nejde to skoušel jsem restart a furt nic nevím jestly to jde i jinak vyřešit než začít se serverem od znova a mam na serveru WhiteList doufám že to nedělá někaký problém.
Kdyby někdo vědel co s tím tak bych WhiteList povolil ale požádal bych někoho zkušeného z A-Teamu GameTeam.
když tak co by se hodilo: server má za sebou 2-3 Velký resety. Před nějakou dobou se mi vyskitl na HS problém s cedulky ale je vyřešen musel jsem ho resetovat a šlo to... 
Nick:rstypvp
Hs:rustypvp
Problém:Npc Edit

Jesli mam nějakou chybu v nahlášení chyby prosím řekněte mi o ní..

+FOTO   (nevim jestli to pochopíte kouknět do chatu)(skin world je takový šrek)                           
|       |       |
v      v      v

Komentáře

• Všiml jsem si toho dneska v cca. 18:00
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    upraveno 5. August
    Ahoj.

Vzhledem k tomu, že v konzoli není žádná chyba, tak bych to viděl spíš na výpadek/omezení databáze skinů na Mojangu.

Vydrž do zítra a testni znovu.

//EDIT:
    NA jiném HS, které je na stejném stroji je taky problém se skiny. Na HS na jiných strojích problém není. Jde tedy o překročení limitu přístupů do Mojang databáze skinů. 
    Jde o to, že ze stejné IP adresy může být do DB skinů jen určitý počet přístupů a ten jsme pro dnešek překročili. 
  • Děkuji.
    Už jsem se bál
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.