moj HS

takze zacalo to tak urobil som si HS dal do neho cez 80 funguje mi asi tyzden a rano som na nom bol a jeden typek chcel nabor ja ze ok tak si vyber vybral si OP napisal 40 prikazov z kamosom sme ich skontrolovali povedali sme mu Ok takze mas OP isiel som hrat ine hry pridem o 16 na GT kamos mi pise OMG RYCHLE POD NA HS NIEKTO HO TAM GRIEFUJE napojil som sa a ten hrac menom ThatGoldPotato mi griefoval HS z tntckami tak prosim vratte mi tie kredity :( cely spawn aj warpy znicene musime to teraz opravovat :( Herny nick : MrGamerSK

Komentáře

• Ty ako Majitel si máš dávať pozor komu dávaš práva...
  • no ale ja som mohol vediet ze je to griefer mi povec
  • Tak si máš urobiť rezidenciu. Kde nemôže ničiť/stavať nikto iný iba ty. Pokial mu nedáš povolenie.
  • Zdravím,
    Pokud nebyl spawn chráněn residencí, tak je to tvá chyba.
    Hráč tedy nebyl nijak proviňen
  • na spawne bola reska tak neviem
  • Ale nie reska ale "residencia"  rozdiel je v tom že v reske môže ničiť OP+ bez toho aby si im to povolil pomocou príkazu. V residenci nemôže ničiť nikto iný okrem teba.
    Teda pokial to niekomu pomocou príkazu nepovoliš...
  • a ako sa robi ta "residencia"
  • Hmmm mám skušenosti s grieferi..  Poznávám je podle toho že od tebe furt odcházejí... Chtějí pořád Jen OP...
    Ať májí permice na resky...
  • Já sám mám HS..
  • Na spawnu može být reska ale admin-OP-SP-Majitel muže ničit spawn ale nie TnT takžé musel to vymazat pomocí /resadmin remove inak nemám žádný vyjadrení a to že ti to tam griefoval tak zato si možeš ty ? nepreveril si ho dostatečne a daj si na spawn aj region potom to je težší zničit když má admina a víš spátky kredity nedostaneš protože to tak je :) myslím že už nebudeš davat jen tak Admina-OP-SP atd prever si ich a potom sa s nimi bav 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.