Někdy se buguje generování světa

Někdy se buguje generování světa

Komentáře

• Ahoj.
    Jak přesně myslíš?
    Screeny? 
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    upraveno 7. August
    Ahoj.
    Z tvého nahlášení problému se nedá poznat absolutně nic. Přečti si text níže.
    (Topic jsem nesmazal je z toho důvodu, že mě opravdu zajímá co máš vlastně za problém :D )

Jak nahlásit chybku, bug a jinou technickou nepříjemnost na HS + ŘEŠENÍ UKÁZKOVÝCH PROBLÉMŮ

• První krok v případě chyby - Restartuj server. Hráčské servery obsahují samoopravovací systém který při startu server kontroluje a snaží se napravit chyby.
    • Před založením se podívej na web hráčských serverů zda tam nenajdeš řešení 
    • Jméno zakládané diskuse volte tak, aby co nejpřesněji vystihovalo daný problém. 
    • Do diskuse vždy vložte nick majitele HS kterého se problém týká.
    • Jeden problém - jeden topik. Nedávejte do jednoho topiku více problémů.
    • Před založením nové diskuse si projdi sekci zda již někdo podobný problém nevyřešil!
    • Vždy prosím popište co nejpodrobněji váš problém, nebo nalezený bug, server na kterém jste chybku atd našli a za jakých podmínek se chybka, nebo bug vyskytují.
    • Čím podrobněji a srozumitelněji problém popíšete, tím dříve se dočkáte jeho nápravy.
    • Špatně pojmenované, nebo nesmyslně popsané problémy budu nekompromisně mazat.
  • Ahoj byl bych rád aby jste to smazal protože já měl retardovaný nahlášení hráče a ono tam nejde smazat tak jsem napsal nějakou blbost
    DÍKY!
    S pozdravem czczczmen
Tato diskuze je zavřená.