HS wartkor

Ahoj rád bych tě pozval na svůj HS!
*****************************************************************************************************************************
Informace:
*****************************************************************************************************************************
Server je na 71 dní non-stop 4 dny váha pl: 100
Pluginy: HolograficDisplays, ArmorStandEdit, JoinMessageChanger, Pasvní PvP mod.
Warpy
AdminTeam
Nether
Priroda
Pravidla
Kity
Free
Enchant
Res
Nábor
Helper
Jméno ve hře
Věk 
20 příkazů (napíšeš na HS do knihy)
Proč chceš být helper
odkaz na svůj banlist
odkaz na svůj profil
Jak často budeš aktivní
Builder
Jméno ve hře
Věk
20 WE příkazů (napíšeš na HS do kinhy)
Proč chceš být builder
odkaz na svůj banlist
odkaz na svůj profil
Jak často budeš aktivní
Fotka své stavby (pokud nemáš fotku můžeš majiteli ukázat stavbu na creativu nebo něco postavit na přímo na HS)

Komentáře

• *****************************************************************************************************************************
    Připravujeme PvP !
  • Warp PvP je hotov !
  • upraveno 9. August
    @wartkor Podívej se na tu diskuzi, a až pak uvažuj o příjmutí.

• @MenT2007_ ; co ? já tě nehcápu
  • upraveno 9. August
    @YxI0PL ; Zdravím ban za multiacc jako ok. Tvá aktivita je dobrá (pokud teda bude doopravdy taková jaká říkáš) ale máš nahráno jen 12 hodin. Ale v pohodě, dneska nebo zítra se dostav na HS :)
  • @YxI0PL ; Ted momentálně jsem na HS můžeš se dostavit a dodělat nábor

• nick: Miluj_uQwertyho
    věk: 12
    proč chcu být builder? protože mě baví stavět a mám rád chválu ostatních i když sám se ponižuju že je to hnusný
    ban.gameteam.cz/users/Miluj_uQwertyho
    jak často budu aktivní? skáču, někdy v noci, někdy ráno, někdy celý den, podle toho co se děje
    a fotku mé stavby? moje stavby si viděl a podle mě seš přesvědčený že něco dokážu

• @MenT2007_ ; chápu ale rozmyslel jsme se vezmu ho multiacc mi nevadí :)
  • upraveno 9. August
    @YxI0PL ok :)
  • Server má non-stop 25 dní a váhu Pluginů 120 !
  • Helper:
    1. Nick ve hře: By_555
    2. Věk: 16
    3. Vaše zkušenosti s minecraftem: mc hraju od verzhe 1.4.2.
    4. Znalost prostředé Gameteam.cz a jak dlouho u nás hrajete? GameTeam hraju dlouho 3/4 hodiny? ale zato mám lvl 40 a jsem hodně aktivní.
    5. Zkušenosti z bývalých postů: Na serveru GameTeam jsem ještě žádný post neměl ale na ostatních serverech jsem jich měl mnoho.
    6. Proč chcete být Helperem?: Abych Banoval lidi co nadávají.
    7. Něco málo o  sobě: Bydlím v moravě a hraji na PC, GT :D 
    8. Aktivita na GT denně: Na GT již hraju 12/11H Denně.

Hezký den!

-By <3
  • Ahoj. @wartkor, Neber By_555, obchází bany jak na GT(_MinecraftPvP_, _Legend123_, NargonCZE), tak na fóru (SmashPlays, _Legend123_, By_555, LegendHyper, atd..) 
  • @Shady díky dám si na to pozor @By_555 nepřijat
  • upraveno 24. August
    @Jaroslav_Suchý ;
    Kdy bude možné aby ses dostavil na HS?
  • @By_555 ;
    Nepřijat
    @Shady neříkej že server je cancer když jsi na něm ani nebyl :))
  • SirMartinCZSirMartinCZ
    ModerátorModerátor fóra
    Ahoj @By_555 a @Shady ;
    může te se prosím přestat hádat? Nebo mám vám zase zabanovat účty? Jestli budete v hádkách pokračovat, tak to skončí IP banem jak na foru, tak i ingame.
    Komentáře smazány, berte navědomí, k čemu tako diskuze slouží.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.