JustGo4It - Oficiální pokračování. Nová guilda GreyIsB3k

//////////HISTORIE//////////

Ahoj! Pokud neznáš historii, tak si tohle přečti, pokud Tě to nezajímá a chceš jen do guildy, přeskoč na další odstavec. Naše minulá Guilda JustGo4It byla založena buď krátký čas před začátkem předminulé sezóny nebo už v jejím průběhu, to si moc nepamatuju. Každopádně jsem tam byl sám a nevěděl jsem, co mám dělat.. Pak mě ale pár dobrých kamarádů nenechalo se potopit a společně jsme to za poměrně krátký čas vytáhli ze 3 členů až na top 10 místo.. Nějakou dobu jsme byli i 1 v sezóně, ale těsně před koncem sezóny nás vyhodili z top 5 a skončili jsme 7., což beru za poměrně dost velký úspěch za tak krátkou dobu. Jelikož jsem na GT za minulý nick TheMasterGrey přestal hrát, JG4I se rozpadla a zůstali tam jen hráči, kteří na GT už taky nehrají. Já se ale vrátil a rozhodl se tuhle guildu obnovit s trošku jiným názvem, ale stejnou atmosférou ;)

//////////JAK PODAT PŘIHLÁŠKU//////////

1.) Tvůj nick ve hře
2.) Tvůj globální level ve hře
3.) Odkaz na Tvůj banlist
4.) Jaké minihry Tě nejvíc baví a v čem bys mohl/a být guildě ve prospěch
5.) Něco cokoliv o Tobě :) Není zrovna povinné

//////////PODMÍNKY PRO PŘIJETÍ//////////

Takže se to pokusím vzít stručně. Na level ani na podobné věci moc ohled nebereme, protože nám jde spíš o aktivitu a skill hráče, ale některé ty podmínky přece jen být musí:
-Level 30+ (Aby byla jistota, že už máš něco nahráno)
- Odehraný čas 24+ hodin (Stejně jako o řádek výš)
-Nemít v banlistu hodně banů (jestli jich je hodně nebo ne, posoudíme my)
-Spolehlivost (Když se v guildě domluvíme, že tehdy půjdeme na takovou minihru expit v tolik hodin tak přijdeš, samozřejmě, když předem napíšeš, že tu z nějakého důvodu nebudeš, tak se nic neděje)

//////////PŘIHLÁŠKA NA OKOPÍROVÁNÍ//////////
Tohle si okopíruj, doplň a pošli.

-Můj nick je 
-Můj globální level je 
-Banlist: 
-Nejvíce hraju na 
-Guildě bych mohl/a pomoct tak, že
-O mně: 

«1

Komentáře

• Grey se vrátil :)
  • -Můj nick je: Torynas
    -Můj globální level je: 71
    -Banlist: http://ban.gameteam.cz/users/Torynas (Ano, vím že jsem hodně hackoval aji že mám hodně účtů ale od té doby už jsem se polepšil a už min. rok nehackuju.)
    -Nejvíce hraju na Prison, Parkour
    -Guildě bych mohl/a pomoct tak, že budu dávát do banky tokeny, co bude potřeba.
    -O mně: Mám origo mc (Nic víc mě nenapadlo :D)
  • @gamekeepers Jj, psal jsem ti už na prisonu xd
    @Yxl0PL zdarec
    @Torynas Přijat, ve hře dej /g prijmout GreyIsB3k
  • Ok díky, ale píše mi to že nemám pozvánku do guildy.
  • upraveno 10. August
    @Tornyas ;Ahoj, problém bude v tom, že musíš dát /g prijmout G4rmy , ne GreyIsB3k, promiň, teď už by to mělo jít :D
  • OK už jsem tam :D
  • UdamicekSK
    113
    http://ban.gameteam.cz/users/UdamicekSK
    keď sú servery na crystals tak hrám tam
    guilde pomožem tak ako sa bude musieť
    Greyi mňa poznáš už dosť :D
  • -Můj nick: kaled_565
    -Globální level: 107
    -BanList: http://ban.gameteam.cz/users/kaled_565
    -Nejvíce hraju na: Parkour, Prison, BW aaa SB
    -Guildě bych mohl/a pomoct tak, že: přidával bych tokeny, a v sezoně bych přidával score xd
    -Něco o mně: takže, jmenuji se kaled :D a už o mně víš docela dost

• @_Udamiček_  zatím přijat, ale ještě mi napiš jestli tu budeš zase aktivní a budeš plnit úkoly. Piš do pm. Díky
    @kaled_565 zatím nepřijat, nejsi moc aktivní, napiš mi do pm. 
  • @piticko2000 Díky, ale přece jenom bych si nábor obstaral sám.. Ale fakt díky za zájem.
    @_Udamiček_ Přijat, máš pozvánku. dej /g prijmout G4rmy
    @kaled_565 pití má v tomhle pravdu.. Mám tě ve f a naposled jsi byl online asi před 14 dny :/ Ale máš u mně velkou výhodu, takže jakmile budeš aktivnější, vezmem tě i bez přihlášky.
  • @TheMasterGrey ano, zítra už budu více aktivnější, napíšu ti.A teď jsem moc nebyl aktivní jen kvůli tomu, že jsem si dával přestávku od mc, ale chci to napravit :)
  • Dobrá, při dalším upgradu guildy tě pozvu
  • -Můj nick : K33S
    -Globalní level : 86
    -ban list : http://ban.gameteam.cz/users/K33S
    - Nejvice hraju na : Prison někdy i LW
    - guildě bych pomáhal tak že bych přidával tokeny a plnil score a popřípadě pomahal hodně guildě
    - Něco o mně - mé jmeno je K33S nemám origo mc a moc bych ti pomáhal s guildou
  • ShadowKiller_CZ uklidni  se ... hele já nevím co po mě furt chceš já žádny tvůj blbý reach nemám nemůžu ti 
    za to že jsem tě sundal na prisonu 1v1 tak si nestěžuj a nebreč ..
  • OMG... Já se toho dožil... Už nehraju mc,ale kvuli tobě možná začnu :P 
  • OMG GREY  :o  >:) 

-Můj nick je CejenCZ (To snad víš :( )
    -Můj globální level je 125.
    -Banlist: http://ban.gameteam.cz/users/CejenCZ
    -Nejvíce hraju na: Hrával jsem BW,ale tu už se tu nedá hrát.. Takže uvidím,co se tam najde..
    -Guildě bych pomohl tak,že bych dal nějaký ty tokeny,nějaký skore atd.. :dizzy: 
    O Cejynovi: Jsem boží.
  • Ok, takže přehled situace:
    Nyní v guildě není místo, ale při dalším upgradu pozveme hráče @kaled_565 a @CejenCZ .
    @K33S5 o tobě si zkusím ještě něco zjistit a na základě toho bych tě vzal nebo ne. Jelikož tu přes prázdniny už nebudu, předávám to tady dočasně @MiaAngelYT a @piticko2000 PROTO JE DO KAŽDÉ PŘIHLÁŠKY OZNAČTE. Dále se pokusím ještě dnes během večera nasbírat expy na upgrade guildy, abych mohl co nejdřív poslat pozvánky. Díky za zájem.
    -Greyda
  • @kaled_565 a @CejenCZ ; omlouvám se, ale nestihl jsem to naexpit, takže bohužel budete muset počkat 10 dnů, potom budu snad mít příležitost na mc zajít, upgradovat guildu a pozvat vás.
  • Ok, takže přehled situace:
    Nyní v guildě není místo, ale při dalším upgradu pozveme hráče @kaled_565 a @CejenCZ .
    @K33S5 o tobě si zkusím ještě něco zjistit a na základě toho bych tě vzal nebo ne. Jelikož tu přes prázdniny už nebudu, předávám to tady dočasně @MiaAngelYT a @piticko2000 .  PROTO JE DO KAŽDÉ PŘIHLÁŠKY OZNAČTE. Dále se pokusím ještě dnes během večera nasbírat expy na upgrade guildy, abych mohl co nejdřív poslat pozvánky. Díky za zájem.
    -Greyda

//edit by piticko: V guildě už nejsem, byl jsem vyhozen, takže pište už jen Miušce(@MiaAngelYT). Hodně štěstí a zdaru. Loučí se pití. Čaute.//
  • Zdravím.
    Jelikož se v Guildě uvolnili 3 místa, tak můžeme příjmout hráče @CejenCZ a @kaled_565 do Guildy.
    Vás dva poprosím, abyste napsali ve hře
    /g prijmout G4rmy, pozvánky jsem již poslala.
    Pokud máte s tím nějaký problém [přijmutí, atp.], pište do PM, ať tu nespamujeme Nábor, Děkuji.
    Dále... Ostatní, co se bude týkat K33S (K33S5), řešit nebudu [nebudu na to reagovat], toto nechám na GM.

Určitě budeme rádi za další přihlášky!

Ps. Omlouvám se, chtěla jsem odpovědět již včera, že máme místo, ale nebyla jsem si jistá, kolik míst je volých a moc jsem nestíhala.. Děkuji za pochopení a za čas. :sweat_smile: 

-Úřednice Miuška Angels

• 1.) Tvůj nick ve hře S1rKn1ght
    2.) Tvůj globální level ve hře: 55
    3.) Odkaz na Tvůj banlist: http://ban.gameteam.cz/users/S1rKn1ght
    4.) Jaké minihry Tě nejvíc baví a v čem bys mohl/a být guildě ve prospěch: Hraji prevazne prison, ale budu klidne hrat neco jineho. :)
    5.) Něco cokoliv o Tobě  Není zrovna povinné: Nechci udavat

• upraveno 18. August
    Zdravím,
    omlouvám se za delší neodpovídání, není mi zrovna 2x nejlépe... :sweat_smile: :sweat: 
    Takže... @RizyYT2, o Tvé přihlášce jsem věděla, to již víš ze hry, když jsem Ti tam psala.
    Mluvila jsem taky o tom s GM, do Guildy jsi přijat. [I přes ten BanList a obcházení Banu..] 
    Proto doufám, že nebudeš obcházet Bany, jakožto máš v záznamu a nebudeš teda chodit na předchozí/dřívější účet..
    Po vypršení Banu napiš
    /g prijmout G4rmy, pozvánku jsem již poslala..
    Pokud by byl potom nějaký problém, napiš mi zde do PM. 

Přesto budeme rádi za další přihlášky!
    Přeji příjemný zbytek dne.

-Úřednice Miuška Angels

//Edit: Ještě čekám, až pozvánku příjme @kaled_565, jinak bude již plno.
  • Zdravím,
    dneska přejdu k přihlášce, kterou psal @K33S5, takže opět menší rozepsání:
    Opět po menší domluvě s GM jsme se rozhodli, že Tě přijmeme, ale dáme si na Tebe pozor.
    Hodně hráčů psalo, že něco máš, ale zkusíme to s Tebou, proto se na Tebe ještě zaměříme.
    Pokuď ale u Tebe uvidíme něco, co není normální [Hacky, Reach, Bugování, atp..], tak budeš vyhozen.
    To samé platí, pokud budeš obcházet Ban. [Což se řešilo nějak teď ve hře, ale nevím, co je na tom pravdy, ale raději zde na to upozorním..]
    Pro "zkoušku" Tě do Guildy přijímám a posílám pozvánku, ve hře napiš
    /g prijmout G4rmy.

Přeji hezký zbytek dne všem. 

PS. Pokuď něco máte na K33S [Hacky, upozornění, atp.], tak mi to napište do PM, děkuji.

-Úřednice Miuška Angels
  • -nick: xmegaz
    -level: 105 (75%) 
    -Banlist: http://ban.gameteam.cz/users/xmegaz ; (Teď už se nějakou dobu hackům vyhýbám)
    -Nejvíce hraju na: Klasiku, BedWars, SkyWars, Parkur a někdy i Anni
    -Guildě bych mohl pomoct tak, že: Přispíváním skore a tokenů, pomáháním hráčům z guildy na minihrách
    -O mně: Je mi 15 let. xmegaz není můj první účet. MC hraji už 7 let a na GT hraji přibližně 4 roky. Nejedu na stats a level, hraju jen pro zábavu. Jsem teamový hráč :smiley: 
    -Odehraný čas: 931 (kdybych počítal staré učty bylo by to možná 1500+)

-xmegaz-

• Zdravím.
    Takžéé, dejme tomu, že trošku pozměním plány s přihláškou u dvou lidí..
    Jelikož @kaled_565 nebyl na GT delší dobu opět aktivní, tak mu sice přihláška zůstane, ale do Guildy půjde, až se tam uvolní pro Tebe místo.
    Tím pádem, @xmegaz_, Tebe do Guildy prozatím přijímám. Ovšem teda doufám, že již nehackuješ, jak jsi psal.
    Pozvánku jsem Ti již poslala, ve hře napiš
    /g prijmout G4rmy, pokud nějaký problém, tak prosím PM, Díky.
    A ještě, Kalede, Tebe prosím, abys mi kdyžtak napsal do PM, jak budeš aktivní, Díky.

Hezký zbytek dne.

Ps. Pokud má někdo nějaké připomínky, otázky, či podobně, prosím PM, děkuji.

-Úřednice Miuška Angels
  •  Cs ne, 

ElvisPresley je ta brambora (_Legend123_, _MinecraftPvP_, NargonCZE, SmashPlays, Deathrider, KaoweX, By_555, LegendHyper, LegendHyper_v123, atd..) doporučuji nebrat! 
    (Špatné statistiky, +obcházení banu, viz. nad textem) 

-ShadowKillerCZE
  • upraveno 28. August
    Zdravím. 
    Takže, @ElvisPresley ;nepřijat.
    Důvod je ten, že máš MultiAcc a obcházíš Bany. 
    Navíc, před 2 týdny Ti vypršel IpBan, což je další důvod. 
    Do Guildy takovéto lidi nechceme, je mi líto. 
    A pokuď se nepletu, měl jsi předtím poslední šanci na jeden účet (By_555), což k slušnému chování nepatří obcházení Banů, atp. 
    @Shady ;, díky za upozornění, i když to je podle mě na jeho Banlistu poznat, že je to on, přesto děkuji. 

Hezký zbytek odpoledne všem. 

Ps. Prosím, ať mě u každé přihlášky označíte, nemusím si toho všimnout, Děkuji. 

-Úřednice Miuška Angels

//Edit: Omlouvám se za veškeré chyby, vše řeším z mobilu, děkuji za pochopení. 
  • Zdravím.. 
    Takže, @ElvisPresley, pokud chceš něco řešit, řeš si to v PM a nespamuj prosím zde nábor, pokud to není přihláška. 
    Dále zde nepiš, děkuji.
    Pokud nějaké připomínky, tak PM, nehodlám tímto zaplnit nábor. 

Toto platí i pro ostatní, děkuji za pochopení. 

Hezký zbytek večera všem. 

-Úřednice Miuška Angels
  • Ahoj všem, chci oznámit, že jsem zpět, takže veškeré přihlášky už můžete směřovat jak mně tak Mie ;)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.