:))

Ahoj, lásky moje približne o 5 dní budem rozdávať Legend,Rare,Common,Limited veci taktiež asi 70-80 spawnerov, nieake tie peniaze 2 miliony money približne :) .
Teším sa na Vás, nečakajte že veci budu rozdané len medzi "elity" klasiku ľahko sa môže stať (napr.) že Ender Sword dostane hráč ktorý ma na učte 200 money :) , neviem presne ako to všetko rozdám.. či budu nieake "eventy" alebo pôjdem náhodne vyberať s prstom na monitore, ale mám ešte 5 dní tak uvidim čo vymyslím, veci by som mal rozdavať 17.8 o 15:00 
poprípade ak bude na klasiku dosť ľudí aj 14:00.
Podmienky: 1. mať global level nad 15 (z dôvodu multiacc)
                    2. mať ako tak čisty ban list (nie ako ja :D )

Komentáře

• Čauko Sqine :o :) škoda že se ten den asi na kompa nedostanu :c
  • Niečo málo ti odložím :) že si to ty.. Nechám niečo aj pre ariesu do eventov takže to nebude jednorazovka..
  • @adamzizka ak sa ti niečo nepáči vyjadri sa mile rád si prečítam tvoj názor
  • kámo měl jsem 2bany 1.byl neopravněný od GTreports a 2.od Elizabeth za damageindicator v labymodu (neveděl jsem že je to zakázané) mužu se zapojit?

• SfinoXi a mě taky něco necháš? Možná tam nebudu
  • @brenekk ano môžeš :)
  • Okey Sqine zítra tu jsem xd ale to "niečo málo" si rád vezmu :D znovu chci nasbírat BL :d, takže potřebuju hlavně Pekka a Common věci :D:D:D

• Z mne neznámeho dôvodu sa mi ban predlžil o 4 hodiny.. mal mi končiť niekedy po 11(tej).. Preto to odkladám buď to bude o 16:30 alebo až pondelok kedže mam iné plány na víkend..
  • ééém okey XD tak to bych byl rád kdybys mi něco schoval (hlavně Metal Common Itemy/Music Discy a Sector Klíče :D:D potřebuju hlavně :D)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.