Jsem Majitel HS a dal mi tam ban SirLukas_CZ

Dobrý den, jednoho dne jsem udělal velikou chybu dal jsem sp SirLukas_CZ a ten mi dal ban.
Hrála tam i moje kamarádka amaliemisekova a té dal také ban. Nejde mi se připojit psal jsem na podporu hs a zatím nic.
budu moc rád za Vaše rady.
Přeji hezký den

Komentáře

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    upraveno 13. August
    Ahoj

Koukám, že jsi typ co nečte pravidla a popisky.
    Přesunuto do správné sekce.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No a pokračujeme.
    Do jiné diskuze jsi napsal:
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dobrý den, vím že je to moje chyba ale mam stejný problém  jako trolik akorát s tím rozdílem že jsem si ten ban dal <SÁM> ale dal mi ho SirLukas_CZ na tom serveru byla Sp.Majitelka amaliemisekova a té dal také ban.
    Psal jsem na Podporu HS ale po 3 dnech stále nic prosím o unban. děkuji hezký den.

Zaujala mě ta část:
    Psal jsem na Podporu HS ale po 3 dnech stále nic prosím o unban.
    Můžeš mi prosím vysvětlit na jakou podporu HS jsi psal když podpora HS je zde a já tu od tebe nic starého 3 dny nevidím?

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Děkuji za vysvětlení. 
    Zapomenutý kontaktní formulář jsem odstranil.

A nyní ke tvému problému.
    Banoval tě SirLukas_CZ a dostal za to globální ban na  30 dnů.
    Tebe i amaliemisekova jsem odbanoval.
    Pročisti si na HS admin tým.

• Ahoj, děkuji moc za pomoc a též že jsi potrestal SiraLukáše.
    Přeji hodně štěstí s GameTeamem díl přeji hezký den.

-MAXMILIAN_MIKES
  • Ahoj dam radu jak urobit aby sa ti toto  uz nestalo tipicky jak to viriesit bez montyho stači si urobit nový ucet ktory bude do nahradi keĎ dostanes ban tak cez ten ucet sa pripojis a potrestas toho co ta zabanoval a das unban celemu at :) ale POZOR nedavaj si ten ucet do at
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.