Taky vás okradl sniper333 ...

( čin se stal dne 13.8.2018 kolem 15:00 )Já tadeáš mám na PokeCraftu nick Tadeas2004, myslím že 12.8.2018 jsem s hráčem Flint vyměnil Riolu za Moltrese lvl.1 no a o dva dny později jsem jako obvykle volal přes ts3 se svým kámošem davidem (který mám na pokecraftu nick marekkullo) a taky jsem volal s hráčem CrazyFry001 a on chtěl orb já jsme sice měl dva ale chtěl ho protože david měl legendu i já měl legendu a crazyfry001 chtěl mít taky legendu jenže já jsem mu nechtěl dávat svoje orby tak jsem do chatu napsal "neprodává někdo orb?" no a hráč jménem sniper333 mi napsal že on prodává orb tak jsme se domlouvali až jsme se domluvili na to že mu dám svého moltrese lvl.1 na warp trade a on mi pak dá orb (já vím že to bylo rizikové ale ještě před tradem jsme mu psal at' mi ho dá hned ale on že ne tak jsme šli na ten tradovacý přístroj) a on mi za moltrese vyměnil Lairona lvl.40 v Repeat Ballu (my jsme nebyli domluveni na tom kterého pokemona mi za něj vymění, šlo o to abych mu dal moltrese a aby mi on potom dal orb (prázdný) no a hned jakmile jsem "vylezl" z toho trade přístroje tak se odpojil, myslel jsem si že mu to jenom spadlo, tak jsem chvilku čekal a pak se připojil tak jsem na něj šel tpa, on to přijmul a psal jsem mu at' mi hodí ten  orb (byli jsme u něho v resce, ta se jmenovala sniper) a on vyhodil na zem moltrese a uletěl tam jsem mu pořád psal do msg at' mi ten orb dá a dával jsme na něj pořád tpa. Pak mi to najednou přijmul a on byl na warp lov, tak jsem mu znova napsal at' mi dá ten orb ale on že ne, v tu chvíli mi došlo že šlo o podvod/krádež tak jsem hned napsal trenérovi (konopkovic) že mě sniper333 okradl tak jsme se domlouvali a já jsem mu napsal vše co se stalo( celou tu dobu jsem na teamspeaku volal s hráčem CrazyFry001 a s hráčem Sammiches) a on mi řekl že mám jít na forum a udělat diskuzi a tom jsme taky udělal, jediný dalo by se říci důkaz je moje youtube video kde jsem vyměnil s hráčem Flint toho Moltrese tady je odkaz na to video >>> http: //www.youtube.com/watch?v=V21SbRDl_9E >>> tak jsem napsal do chatu že sniper333 je zloděj a on na to "jak si na to přišel ? :DDD"  ještě mi taky napsal hráč s nickem GhostBusters8 že prý ho taky sniper333 okradl a že prý mu ukradl taky nějakého pokemona ale už nevím kterého, prosím podpořte mě aby spravedlnost vyhrála.

Komentáře

Tato diskuze je zavřená.