Hráčský Server - Dubatiq.

Dobrý den všetkým. chcel by som vás pozvat na moj Hráčský Server .minihry ako su napríklad (Sumo-GhostShip-Granny-UHC-slasher) chcel by som len trošku podotknút že by som chcel z mojho Hráčského Serveru urobit Grand Theft Auto V koho baví GtaV tak sa možu zastavit pretože rockstar vydali nový update takže sa máte aj načo tešit budeme prerábat spawn. na mesto Los Santos pridáme -MOC-avenger-bunker-office-tanky-terrorbyte-heisty-a podobne len dúfam že pridaju na HS pluginy niečo také aby nejaké autá mohli jazdit to by bolo supr. si myslím. na ATeam sa ani nepýtajte prosím :) ked bude nábor bude nábor ale nemám nervi videt v chatu len-----Ahoj múžu do ATeamu?----- to už si možem dat okopírovat slovo ne-nie pretože sa mi to nechce stále písat a ked sme pri tom ATeamu dám sem informacie. hlavne aby ste vy ich dodržovali ked chcete do AT.
>Nick v hre
>lvl na GT
>Vek
>prečo chcete byt v ATeamu
>váš mental stav 
Mental stav preto lebo nechceme na serveru nejakých 5 korunovích grieferov ktorý vedia len griefovat a pisat mužu do ATeamu podližovači a potom vám pichnu kudlu do zad tak prosím všetkých grieferov aby sa zahrabali pod zem a tam si možete grieferovat kolko len chcete alebo si doma grieferujte prosím a ne na mojom HS Dakujem
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
chcem aby moj ATeam bol normalní a profesionalní nevadí mi že tam budu deti ale hlavne budem brat hlavne starších a keby vám nevadilo tak si vás musím velmi velmi velmi dobre preskúmat :) :) :) nemáte zač je potrebné mat bud 
Discord
TS3
Dakujem toto by bolo asi tak všetko :)

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.