Nefér voči jednému hráčovi.. Meno v Diskusii ;)

Chcel by som sa vyjadriť k prípadu keď sa stalo jedno odcuzenie meče na Dronex-Klasick.. Zobral ho Safsa a mal ho MajkysCZE.. MajkysCZE dostal ban (aj keď ten meč nepoužíval..) a Safsa nie.. :) Predpokladám, že z dôvodu takého že safsa je good friend s Dronexom.. safsa má GM.. kebyže ho nemá, toto sa nestane.. nieje vina iba na MajkysCZE ale aj na safsovi.. niesom proti ani jednému.. ale je to nefér že dostal perma.. A nechápem prečo sa to nemohlo riešiť spôsobom že sa ten meč zoberie naspäť od hráča a safsa by mal tiež trest že sa mu zoberie GM.. :) Hráč MajkysCZE nehackoval, dodržiaval pravidlá.. ten meč dostal od hráča safsa.. S týmto vyjadrením súhlasí viacej hráčov.. A žiadal by som o unban hráča MajkysCZE aj keď viem že by som nemohol.. Táto vec sa stala prvý krát.. dajte im šancu.. Nech sa ospravedlnia... Meč je už v rukách vedenia znova.. :) ďakujem za pochopenie..
-Ťibííšek-

Komentáře

• RosinkaRosinka
    AdminModerátor fóra
    Zdravím, 
    uvedli jsme vše na pravou míru.. perma ban dostává i hráč Safsa a tobě drahý MajkysCZE ban zůstává, vzhledem k tomu, že jsi situaci nenahlásil a dál věcí využíval.

Pěkný den
Tato diskuze je zavřená.