ARIESA_

Ahoj.. 

přístup této moderátorky k lidem mě už opravdu s prominutím s*re.. víc hráčů s ní má problémy.. a nejradši by jí ukamenovali(včetně mě).. ano, "každý není dokonalý" známé rčení, které je pravdivé.. ale co tento člověk vyvádí?.. Cituji od Rosinky: My jsme tu pro hráče, ne proti nim!!!" Tak proč tedy příjímáte neschopné lidi do A-T? To jste tu pro hráče?... Nebere mi to mozek, fakt ne.. Jako.. jestli Ariesa neumí dát rovnou mute na 3,5h, tak  tam něco nehraje.. +, je jí 14, no.. nesplňovala práva ani na chhuntera, natož na MODERÁTORA?! Jasný.. hele, Rosinko, Monty, vy děláte, jako by jste byli nějací tupci.. ale příjímáním neschopných lidí a lidí, co se rozhodují 2 hodiny nad věcí, nad kterou by se i mimino v kolébce rozhodlo rychleji, tak jako.. jestli dostanu ban  za názor, tak jako.. Měli by jste dát místo lepším lidem v A-T.. např. Ariesa by neměla mít práva banovat.. když není ani schopna udělit mute právem.. mně dala mute na 2 hodiny, i když jsem si zasloužil mute MAXIMÁLNĚ na 45 minut.. sorry, sorry, ale jestli Arieso nemáš pojem o čase, tak ti já zde píši, že 45 minut a 2h je rozdíl.. opravdu.. jestli je  Ariesa inteligentní člověk(o čemž pochybuji), tak proč se tak nechová ? Nebo jste jí nedali dostatečné instrukce k mutování a k banování ? Podle mě by bylo nejlepší snížit její funkci na Helpera.. vím, že mi smažete tuto diskuzi, ale tím akorát dokážete, že nedokážete snést kritiku směřující jak k zlepšení popularity portálu, tak k větší spokojenosti hráčů, protože stížnosti na Ariesu nejsou nějakou novinkou.. lituji těch hráčů, kteří se mnou museli zabývat, když jsem Ariesu bránil.. + lituji toho, že jsem jí bránil.. vím, že na této diskuzi bude trilión disliků, ale já si stojím za svým.. jestli toto budete chtít nějak převysvětlit na TSku,  či to nějak do podrobna rozebrat, tak není problém.. třeba jí nemusíte vyhazovat lol.. ale snížit její práva na helpera by nebylo od věci..

PS: Dal jsem si s touto diskuzí práci(i jí napsat gramaticky správně), tak si jí prosím přečtěte, dejte na to co nejpřesnější ohlas v podobě emoce, klidně napište i do PM nějakou přípomínku buď v podobě souhlasu a nebo v podobě nesouhlasu.. 

Hezký zbytek večera všem, co si tuto delší diskuzi přečetli přeje

ShadowKillerCZE :)

Komentáře

• AriesaAriesa
    Moderátor
    Ahoj,
    vzhľadom na tvoje prehrešky voči slušnému správaniu a správaniu sa v chate, som ti udelila len veľmi mierny trest.
    Provokácie, urážky hráčov a vulgárne vyjadrovanie nebudeme tolerovať.
    Keďže už máš zápisy v banliste, nebudem ťa napomínať v hre ako nováčika.
    Pekný večer.
  • RosinkaRosinka
    AdminModerátor fóra
    Zdravím, 
    dovol, abych rozebrala celý tento pro mě velice atraktivní článek do několika pasáží. 
    1. Ariesa je jedním s velmi příkladným a důsledným moderátorem na hře, nesouhlasím, že by měla mít špatný přístup k hráčům.
    2. Pokud si přeješ její smrt ukamenováním, chtělo by to zajít na psychiatrii, protože tahle nemoc už začíná být opravdu závažná. (Agrese se sklonem k násilí.) Neboj existují na to prášky.
    3. Cituješ má slova správně, jsme tu pro hráče, ale jen pro ty co komunitu tvoří a né uráží.
    4. S tou další větičkou také nesouhlasím, protože každý člen teamu musí na začátku své kariéry u admin teamu prokázat nemalé znalosti serveru a slušné vystupování ve hře.
    5. Věřím, že Ariesa umí mutovat na 3,5 hodiny, ale vzhledem k tomu, že je to hodná holka a snaží se spíše hráče varovat...dává mírnější tresty na poučenou. (Neboj promluví s ní, aby se s tebou příště nepárala.)
    6. 14 této slečně opravdu není, je jí mnohem více a nebyla bych taktní, kdybych zveřejnila věk této mladé ženy.
    7.Slovem práva si asi myslel podmínky. Neboj splňuje všechny požadavky na post moderátora.
    8. Vzhledem k mému vzdělání se s tupcem opravdu ztotožňovat nehodlám. Věřím, že ani Monty.
    9. Ban za názor nedostaneš, to tě mohu ujistit předem.
    10. Nevím, kde jsi vzal, že by tě měla zamutovat jen na 45minut :) Máme snad někde napsanou tabulka, jaká délka mute je za určitou nadávku udělena? Odpovím sama, nemáme..každý člen teamu se rozhoduje na základě vlastního uvážení a závažnosti situace.
    11. Urážet ženy..., že se nestydíš.
    12. Mohu Tě ujistit, že Ariesa je řádně proškolena v moderátorské práci.
    13. Degradovat jí na základě tvého návrhu nehodlám. Je pro mě a náš server velkým požehnáním a práci odvádí na výbornou.
    14. Mazat tuto diskuzi nehodlám, ať si každý udělá obrázek o tvé osobnosti.
    15. Kritiku k zlepšení našeho projektu v tomto článku nevidím.
    16. Nezlob se, ale zde není co k řešení, nebo k další komunikaci. 

Suma sumárum jsem ztratila nad rozebráním Tvého nesmyslného článku 20 minut svého života.
    Za Tvou nehoráznou drzost, kterou jsi zde předvedl přijde samozřejmě odměna.
      16 bodů + urážení členů teamu, vidím to na 30 dní. Věřím, že tento čas využiješ k zamyšlení se nad svým chováním. Ariese se v nejbližších dnech jako ženě omluvíš a navštívíš toho psychiatra. 

Děkuji za nahlášení a přeji příjemných 30 dní bez našeho portálu.

Tato diskuze je zavřená.