Rollback ..

Ahoj, takže.. se mi stal rollback expů na prisonu, můj nick ve hře je ShadowKillerCZE, jsem level 130 a nedávno jsem si resetoval rank na prisonu..

Byl to normální den, přišel jsem ze školy, začal jsem těžit.. náhle mě něco udivilo, tak jsem o tom napsal diskuzi(odpojil jsem se, protože mám wooden PC, tak mě to lagovalo psaní) připojím se po 5 minutách psaní diskuze a co se stane.. před odpojením jsem měl 30k expů do ranku 9, připojím se a zbývá  mi 100k (dám důkaz) ale ještě.. tímto si akorát odháníte hráče od Vás.. opravte to prosím.. člověk pracně těží, třeba může dělat důležitější věci irl a vlastně zjistí, že tu práci dělal zbytečně ?!.. Podle mě si zrovna já tento přístup nezasloužím.. prosím o opravení..

Zde již je ten důkaz(PS: Nemám důkaz svých 30k expů, zkuste to dohledat):

Komentáře

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

(odpojil jsem se, protože mám wooden PC, tak mě to lagovalo psaní) připojím se po 5 minutách psaní diskuze a co se stane.. před odpojením jsem měl 30k expů do ranku 9, připojím se a zbývá  mi 100k (dám důkaz)
    Jde o to jak jsi se odpojil.
    Pokud máš wooden PC jak píšeš a odpojil jsi se tím, že jsi killnul hru, což asi ano když ti lagovalo i psaní, tak se nemůžeš divit, že se ti neuložil postup ve hře.
    Postup nelze ukládat při každém vykopaném bloku. Ukládá se při korektním odpojení, což ty jsi evidentně neudělal.
    Takže není co opravovat.

Tato diskuze je zavřená.