Chyby na webu

Ahoj, v dobu, co píšu tuto diskuzi, se nudím, tak jsem se rozhodl, že na webu mc.gameteam.cz budu vyhledávat chyby:
1. chyba

Datum a čas, kdy se chyba vyskytla: Vždy budu psát čas, kdy píšu nahlašování chyby(chyba tam může být možná už 1 rok, či déle, to já nevím) zde: Dnes, 19:36

Kde? : https://mc.gameteam.cz/ - jak se vám stránka načte, tak na nic neklikejte, jen sjeďte dolů myškou k sekci "Funkce" a u předposledního slova je tam "Přátalé" místo "Přátelé".

2. chyba:

Hned o řádek níže je sekce "Reset hesla":

Datum a čas, kdy se chyba vyskytla: Dnes, 19:38

Kde?: https://mc.gameteam.cz/ - sjeďte  o řádek níže, u sekce "Reset hesla" je "zapoměl" místo "zapomněl".

3. chyba:

Kontaktní formulář:

Datum a čas, kdy se chyba vyskytla: Dnes, 19:40

Kde?: https://mc.gameteam.cz/ - sjeďte k KF(Kontaktnímu Formuláři) a postupně projíždějte instrukce jak a s jakými informacemi napsat Montymu KFko. Zastavte se u "Tvoje zpráva - Pro reset hesla klikni zde...!" v tomto řádku najdete "Resetujmi" místo "Resetuj mi" a ještě předtím "tipu" místo "typu".

Další chyba (4.chyba) se vyskytuje zde:

Datum a čas, kdy se chyba vyskytla: Dnes, 19:44

Kde?: https://mc.gameteam.cz/vip-a-kredit/ - sjeďte až tam, kde jsou uvedeny ceny atd. pro kupování VIPka na 44 dnů. Pod tím je napsán řádek který začíná "Cena SMS..........." hned za těmito slovy je dvakrát sloveso "je" i když tam nejspíše má být jednou.

5. chyba:

Datum a čas, kdy se chyba vyskytla: Dnes, 19:48

Kde?: https://mc.gameteam.cz/nabor/ - sjeďte až k povinnostem člena Admin Týmu, konkrétně k řádku, který začíná "Zjištěný bug.............", je tam chyba "developerovY" místo "developerovI" (Má tam být "i" namísto "y")

6. chyba:

Datum a čas, kdy se chyba vyskytla: Dnes, 19:51

Kde?: https://mc.gameteam.cz/info-pro-letsplayery/ - Konkrétně u řádku  který začíná  "Umístění na................", je tam "hlávní" místo "hlavní"

7. chyba:

Datum a čas, kdy se chyba vyskytla: Dnes, 19:53

Kde?: https://mc.gameteam.cz/pravidla-obchodni-podminky/ - Konkrétně u řádku, který začíná "Obchodní podmínky za Vás...............", na konci tohoto řádku je "GameTeam.cz.cz" místo "GameTeam,cz"(Pokud je to tam napsané z nějakého důvodu, omlouvám se, u tohoto si nejsem jist, proto radši nahlašuji.)

8. chyba:

Datum a čas, kdy se chyba vyskytla: Dnes, 19:56

Kde? Též https://mc.gameteam.cz/pravidla-obchodni-podminky/ - Hned o řádek níže, řádek začíná "Vy, Vaši rodiče..............", je tam "s těmito Obchodní podmínky" místo "s těmito Obchodní podmínkami".

9. chyba

Datum a čas, kdy se chyba vyskytla: Dnes, 19:59

Kde?: Též https://mc.gameteam.cz/pravidla-obchodni-podminky/ - Sjeďte k číslu kapitoly "3" , hned na začátku u "3,1" je řádek začínající "Kupující" a nemělo by to asi být "Kupující souhlasím" ale "Kupující souhlasí"

10. chyba:

Datum a čas, kdy se chyba vyskytla: Dnes, 20:03

Kde? Opět https://mc.gameteam.cz/pravidla-obchodni-podminky/ - Sjeďte k číslu kapitoly 4 (Zrušení objednávky a odstoupení od smlouvy"- číslo "4,6". Na šestém řádku, resp. řádku začínajícím slovem "prodávajícho..........." je chyba. Má tam nejspíše být "upravených" místo "upravenéných".

Další chyba je o MNOHO dál..

11.chyba: 

Datum a čas, kdy se chyba vyskytla: Dnes, 20:13

Kde? Též https://mc.gameteam.cz/pravidla-obchodni-podminky/ - ALE, u čísla "9(Ostatní) konkrétně u čísla "9,2" u řádku, který začíná slovy "Kupující se zavazuje..................." "zejména ty která" mělo by tam být" zejména ty, která....".

12. chyba:

Datum a čas, kdy se chyba vyskytla: Dnes, 20:17

Kde?: Konečně již jinde.. :D jsem musel pročíst nějaké ty kraviny o obchodování, které mně, jako 14 letému dítěti totálně nelezly do hlavy, ale o to tu nejde. Chyba se vyskytla na adrese https://mc.gameteam.cz/spoluprace/ . Hned pod velkým nápisem "Nabídky spolupráce." Hned na prvním řádku, resp. na řádku začínající slovy "Máš potřebu sdělit..................." je v něm chyba a to takováto: "nebo máš nápad který........" mělo by tam být "nebo máš nápad, který.........."

13. chyba: Datum a čas, kdy se chyba vyskytla: Dnes, 20:21

Kde?: Zase jinde - https://mc.gameteam.cz/hracske-servery/ . Pod bílým nápisem "Smysl Hráčských serverů, aneb proč to děláme. (BÍLOU BARVOU), hned u prvních dvou slov prvního řádku je chyba.. "Hlavní smyl", mělo by tam být "Hlavní smysl"

14. chyba(zde bude rozebráno více chyb..):

Datum a čas, kdy se chyba vyskytla: Dnes, 20:25

Kde?: Opět na - https://mc.gameteam.cz/hracskeserverynpc/ . Pod zelenou žárovkou a pod bílým nápisem "JAK ZALOŽIT HRÁČSKÝ SERVER" konkrétně pod menším modrým nápisem "Menu NPC postavy zde." 1. chyba se vyskytuje na druhém řádku na konci je tam "muže" místo "může". Druhá chyba se vyskytuje na třetím řádku na začátku, je tam "odpojeni" místo "odpojení". Třetí chyba se vyskytuje též na třetím řádku, ale na konci, je tam "Vyjímka" místo "Výjimka". 

Toto bude poslední chyba, co dnes napíšu.. zítra budu pokračovat.. kdyžtak napište, jestli mám napsat diskuzi, nebo napsat někomu z A-T do PM chyby.. vím, že jsem se nudil a neměl jsem co jiného na práci, ale přece jenom tuto diskuzi jsem psal přibližně 50 minut.. + to čtení těch pravidel obchodování mi dalo zabrat.. ale udělal jsem to je.. zde je aspoň vidět, co dokážu udělat pro GT.. zítra začnu pokračovat.. tak vás MOC PROSÍM, nemažte tuto diskuzi a neberte to jako trash.. moc by mě to potěšilo od Vás.. :) 

PS: Pardon za extrémně dlouhou diskuzi.. :)

Díky za JAKOUKOLIV odpověď.

Hezký večer VŠEM, co si tuto dlouhou diskuzi přečetli, přeje

Váš Shadow. ;)

Komentáře

Tato diskuze je zavřená.