Obnovení Zálohy

Ahoj Monty.

Prosil bych o obnovení NEJSTARŠÍ zálohy a HS, jelikož se zálohy drží po dobu 5ti dmů, tak před 5ti dny bylo HS snad v pohodě,to si pořeším pak sám.

Ověření totožnosti:
Je vyžadováno ve chvíli kdy majitel HS žádá o nějaký zásadní zásah do HS jako je smazání serveru, nahrání zálohy a podobně.
Postup:
# Na svém HS vytvoř residenci s názvem OVERENI TOTOZNOSTI - ✔

# V residenci polož cedulku s textem OVERENI TOTOZNOSTIN PRO MONTYHO70. - ✔

# Vytvoř warp který povede k vytvořené cedulce a napiš jeho název zde na foru v odpovědi na žádost o ověření totožnosti. - ✔

Warp: /warp Monty70

Děkuji.

Komentáře

• PS: Herní nick - CyborgManCZ
    PS425626
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Hotovo. Doufám, že pomůže

• Nevím hele, na serveru zustal warp Monty70 a to co tam driv bylo, není.. Asi  bad zaloha, nevím 
  • Jako reinstalovane prostě ale divně.
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.
    Abych ti HS co nejméně poničil, tak obnovujeme pouze mapy.
    Pluginy ne.

• A bylo by možné obnovit i mapy a pluginy ? Mapa očividně není obnovena ze zalohy nevím.. Ale pluginy potřebuji, potřebuji teoreticky vše, tak zda je to možné, děkuji 
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Mapa je OČIVIDNĚ obnovena z nejstarší zálohy! To, že jsi si na obnovu vzpomněl pozdě není moje vina!
    Který plugin konkrétně chceš obnovit? Pokud ti obnovím vše, tak se ti změní residence, regiony, hráčům spawn pozice, inventáře a většinou to způsobí velké  problémy.

• To že se změní Spawn Pozice atd problém mě nedělá, doufám že ani serveru, a hráčům taky ne alespoň neztratí své domovy.. jde o to že jak se obnovila mapa tak spawnpointy zůstali někde v moři, a ani nevím.kde co je 
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Neodpověděl jsi na mou otázku!

• Ahoj, pardon.
    Pluginy bych rád měl obnovené všechny, nejraději bych obnovil celý server pokud možno. Jelikož mapy atd.. jsou ve většině případů ztracené, a server se musí z části znovu nastavit
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

V takovém případě je ale mnohem rozumnější server resetovat do výchozího nastavení.

/nastavení - Reinstalovat server.
    Resetuje se mapa a pluginy. 
    Expirace, váha pluginů a non stop ti nezmizí.

Tak jak to uděláme?

• Právě že server jsem reinstaloval, ale shánět lidi, kteří by se Serverem pomohli, bez toho aby ho zničili a mě vybanovali je náročné, a ze zálohy bych si HS opravit zvládl. 
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Záloha nahrána
  •  po prokouknutí server jede v pohodě a spustil se, takže v pořádku.
    Děkuji 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.