Odbanovat hrace

Dobrej @Monty70
Chtěl bych na svém hs odbanovat hráče CyborgManCZ.
Jenže je mu se nejde připojit prosím o odbanování.

Komentáře

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

http://forum.gameteam.cz/discussion/272/cti-nez-zalozis-tema-jak-nahlasit-chybku-na-hs-Řeseni-ukazkovych-problemu

Nelze odbanovat hráče.   
    Hráčské servery jsou otevřeny i pro hráče s neoriginálkamy, což přináší své výhody, ale přináší i nevýhody jako je jsou chyby při odbanovávání.
    Jde o to, že server s vypnutým online modem generuje hráčům UUID podle nicku (se zapnutým online modem si bere UUID z databáze Mojangu) a při změně velikosti písmen v nicku vygeneruje server hráči nové UUID a problém je na světě. Hráče pak nelze odbanovat.
    Další chyba nastává ve chvíli kdy zabanujete hráče například s niskem TOMAS123 a při odbanování píšete /HSUnBan Tomas123. 
    TOMAS123 a Tomas123 mají jiná UUID, nelze je tedy odbanovat a opět je problém na světě
    Toto lze vyřešit tím, že nebudete hráče banovat permanentně a bez rozmyslu, ale budete místo /HSBan používat /HSTempBan <Nick> <čas> <důvod> který hráče zabanuje pouze na určitý čas.
    Vzhledem k tomu, že se množí žádosti o odbanování hráče kterého nelze z výše uvedených důvodů odbanovat (opakuji, že to není chyba serveru, ale systému UUID) a zabírá mi to neúměrně mnoho času, jsem nucen tyto žádosti od nyní zamítat.
  • Ahoj.
    Perma-Ban mi na HS byl udělen protože jsem ho dostal i na GT, ale následně mě Teď odbanoval
    Nebylo by prosím možné udělat jednu výjimku, a odbanovat mě? Corgo nepočítal s tím že můj účet bude odbanován.
  • Navíc jak sem měl vědět, že cyborg dostane unban? V jeho žádosti o unban jste jasně psali, že unban nedostane ani náhodou. Teď asi dostanu otázku proč sem ho zabanoval? Kvůli ochraně a navíc jasně jste psali, že unban nedostane.

Fakt bych byl rád kdyby si cyborga odbanoval, prosím @Monty70; .
  • Bylo to zdrejme proto, že na HS jsem přispěl kredity,a tak mi nesla resetovat práva což je chyba na Hs, tak to bylo pro ochranu
  • Taky jsem pro unban a Monty70 nepůjde změnit systém banů z uuid na jmena ?
    pak už nikdo nebude prosit o unban
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Po nočním restartu bude odbanován
  • Ahoj, děkuju.
  • Děkujeme Monty
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.