[Doporučení] Udělování práv

Ahoj,

vidím zde hodně diskuzí typu „Někdo mi griefnul HS“ apod. 

Takže, tímto vám chci říct, abyste si dávali větší pozor na to, komu práva udělujete.

Zde vám napíšu nejčastější chyby, co většina lidí dělá.

1) Nábory pomocí příkazů
- Nejčastější chyba co lidi dělají je, že dělají nábory přes příkazy. Tímto se stanete terčem velké populace grieferů.

• Jak se proti tomuto bránit?
Doporučuji, abyste si udělali nábor pomocí TS3. Hráče si můžete pozvat třeba na TeamSpeak GT. Takto si s ním uděláte takový menší pohovor a více tím můžete hráče poznat a dozvědět se o něm různé věci.

2) Zk.Builder a práva na WorldEdit
- Velice často se stává, že máte nového Zk.Buildera, který má práva na WE, vy se odpojíte a máte po serveru. Toto se mi stalo a udělal mi to jeden užovatel jménem Pan_Lizatko. 

• Jak se bránit?
Doporučuji, abyste mu ze začátku medávali hned práva na WorldEdit, jelikož pak se stane to, o čem jsem mluvil před chvílí. 
Dejte hráči jen Gamemode, Fly, Heal práva a máte po starostech. Kdyby váš Builder chtěl udělat platformu, tak mu ji vytvořte a Builder může stavět. Pokud Builder bude mít argumenty typu: „Já to bez WE nepostavím“ a další, tak mu nikdy WE práva neudělujte, jelikož vám to může griefnout.

Doufám, že jsem vám trochu pomohl a doufám, že tu nebude tolik proseb o nahrání zálohy.

S pozdravem, ReaLiZeElemental

* Pokud jsem vám pomohl, napište komentář nebo hoďte like ;).

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.