Pojďme si popovídat o těch "zásecích" na který si každý stěžuje

Zdravím,
všiml jsem si, že si zde spousta lidí stěžuje na nějaký bugy v podobě lagů. Konkrétně mě to začalo intimně zajímat, když se k tomuto problému přihlásil uživatel @NaminesSVK#6679 na GameTeam.cz Discordu kde mu developer Interneťák řekl, že se nikdy s takovýmto bugem nesetkal ani se mu ho nepodařilo zreplikovat.K problému jsem si tedy sedl já, přepnul jsem se na verzi 1.12.2 (Protože je to verze, kterou hráč NaminesSVK používá) a původní plán byl jít na parkur, jeden ze serverů, kde se tato chyba vyskytuje.. Bohužel ten v tu dobu nějak nebyl zaplej a na Discordu o to někdo moc zájem neprojevil, tak jsme se přesunuli na další server - Prison. Tam se mi povedlo vyšťavit 6 minut materiálu, čím si pravděpodobně každý průměrný hráč na GameTeamu prochází.

Video obsahuje záznam mě, jak vesele skáču a těžím na Prisonu z cílem získat záběry které jsem získat chtěl, které bych získal i jako normální hráč. Neříkám, že se jedná o šílenou chybu která se děje každým krokem a každým skokem, který udělám. To se mi zdá, že většina hráčů až přehání. Ale nemění to nic na tom, že ta chyba tady je a že je to nepříjemný a odpudivý. Nedokážu si představit, že bych například na Bedwars měl takhle nasprintovat k nepřátelské základně. To už bych si radši vzal popkorn a čekal, až mě někdo z toho mostu, který bych musel takto nechutně přejít a přeskákat, sestřelí.

Protože když vidím lidi stěžující si na chyby, který admin team popírá nebo svádí na anticheat... To je zajímavý, jestli za to může anticheat, nestojí vám aspoň kvůli tomuhle anticheat za nějakou revizi? Spíš mě zajímá, jestli to vůbec někoho zajímá, že tu něco nefunguje. A jestli to nefunguje kvůli anticheatu, proč to u konkurence může fungovat i s několika anticheaty? Pokud GameTeam upřednostňuje vývoj nových miniher nebo kitů před vylepšení hráčské zkušenosti tak prosím, zámek.

A taky jsem dostal ban, to je na konci videa vidět. Není to hlavní věc, kvůli které tento post píšu, 12 hodin za cheaty který nemám mě asi moc netrápí (možná ten záznam v gtbans by mohl zmizet). Spíš by mě zajímalo, zda se už někdo snažil postarat se o to, aby se tohle nestávalo nebo tak něco.
Zde je video:
(Veškeré zajímavé časy videa jsou v popisku, pro pohodlnější zkoumání pokud to někdo zkoumat bude)
Odkaz na GTBans: http://ban.gameteam.cz/detail/ban/336970

Ať už je to zaviněný čímkoliv, jak je možné, že se mi podařilo oklamat anticheat natolik, abych dostal ban?
Doufám, že tohle už je dostatečně konkrétní.

Elstupido20

Komentáře

• InternetakInternetak
    Developer
    upraveno 30. September
    Ahoj,
    Jiz jsem na DC psal, ze je to problem toho, ze mame ProtocolHack, ktery dovoluje pouzivate verze 1.9+, jenze je tady ten problem, ze se deji  tyto chyby, ktery jsou neresitelne. Jedinny zpusob vyreseni problemu je vypnout ProtocolHack, jenze tim padem se sem nepripoji hraci s 1.9+.
    (zkratka lagy zpusobuje pouzivani vyssi verze, nez 1.8)
    btw. Udelen unban.
Tato diskuze je zavřená.