Obcházení banu Hacky multiac

Kdo: Lowicek LovingDemons 7dd I666I FoxyCZGamer
Kdy: furt, neustále 
Kde: všude, hlavně Prison
Hráč porušuje všechna uvedená pravidla GT v názvu.
Takže Lowicek, aneb LovingDemons má VPN, tudíž přes IP nezjistíte nic. Pokud hráči ani po zhlédnutí mého dukazu nedáte ban, tak to :facepalm:... Jistě, tento důkaz není přímo z gT, ale na konci videa je, že se hráč LovingDemons, také známý jako Lowicek pokusil hackovat na GT, dříve jsem ho nahlašovat za Retarda, to ale očividně retard nebyl, a byl to prý Nuker, o kterém ani nevěděl, že ho má zapnutý. Hráč tedy nebyl zachycen přesně na GT, ale sám se priznal, že i když jen občas, tak hackoval na GT. A to, že má multiac také přiznal. Takže hráč se téměř sebenahlásil. Abych dodal, hráč řekl při hovoru: (citujici) "mně je to u prdele si mě klidně nahlas GT je stejně na piču, radši budu hackovat tady na V prisonu"
Takže v podstatě i ban chce :) pokud je libo nějaký důkaz toho, že hráč, se kterým jsem komunikoval je Lowicek, tak no problém. :) Klidně vydám.
Důkaz: (není sice z GT, ale v pozdější fázi videa se dozvíte, že stejně na GT hackoval, se stejným Hack clientem)

Uvítal bych permu, tento hráč má několik Multiac, a hackery na GT nechceme. Přičemž tento hráč mi sám řekl, že: (cituji) "GT je absolutní sračka, nechápu jak na tom serveru můžete hrát, já tam ani hrát už nebudu je to totální sračka" :)
-tom542
Díky :*

Komentáře

• AriesaAriesa
    Moderátor
    Ahoj,
    ďakujeme za nahlásenie, správanie sa v hre prekontrolujeme.
    Pekný deň.
  • AriesaAriesa
    Moderátor
    Všetky účty hráča budú zabanované.
Tato diskuze je zavřená.