Ban za ''Blbé připomínky''

- Creative 1
- BeyondMN
- 31.10 16:40, 30 dní
- ''Blbé připomínky''
- SirMartinCZ

Mé vyjádření:
Dostat ban na 30 dní, za to, že upozorním na chybu adminů mi přijde dost nefér. Vlastně mi to něco připomíná - CENZURU.
Admin team není nejlepší, někteří hráči jsou více schopni. - můj názor.  Instantní ban  na 30 dní.  Admini by měli eliminovat to, na co si hráči stěžují, než hráče, kteří si na něco stěžují. I když nedostanu unban, tak jsem velmi zklamán a lehce pobouřen.
BTW: Ten člověk, co shazuje Creativy vám tam nechal krásnou šifru. Strašná sranda to řešit, tak si pak taky můžete pohrát.

Komentáře

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    upraveno 31. October 2018

Ahoj,

Pokud je toto žádost o unban, tak nesplňuje podmínky.
    Chybí smysluplné vyjádření, respektive důvod který by podmiňoval žádost o unban.

Z logu vyplývá, že již minimálně den víš kdo Creative záměrně přetěžuje a nesdělil jsi to admin týmu. Buď to víš, nebo jsi lhal. Oba případy jsou na ban, takže tady prostě není co řešit.
    31.10.2018 16:42:28
    Creative
    BeyondMN
    (CHAT) BeyondMN: Mn? se to poda?ilo už v?era za 10 minut.
    31.10.2018 16:42:17
    Creative
    BeyondMN
    (CHAT) BeyondMN: Je sranda, že admini nedokážou zjistit, kdo shazuje server.

PS:
     Vlastně mi to něco připomíná - CENZURU.

Cenzura muže existovat někde kde je demokracie. 

Tady ale není demokracie a ani být nemá (jak by to tu vypadalo, kdyby se o všem demokraticky hlasovalo?).

Fakt je takový, že já provozuji server a ty se na něj připojuješ. 
    Já věnuji denně 10 hodin práce provozu serveru, ty si sem přijdeš na 20 minut zahrát.
    Já určuji pravidla a na tobě je se jimi buď řídit, nebo jít jinam.

No a jedno ze základních pravidel je "dodržuj pravidla slušného chování", to zahrnuje i neposmívání se ostatním a nezatajování informací, které by mohly serveru prospět. Evidentně s tím máš problém, tak budeš muset jít o dům dál.

Až si někdy založíš nějaký vlastní projekt, firmu, web, nebo něco jiného, tak pochopíš o čem zde píši. 

Monty70

Tato diskuze je zavřená.