// - příkaz pro obcházení regionů

HS - rustypvp
Pomocí příkazu WE "//" lze ničit cokoliv s reskou, i s regionem bez oprávněním. Jedná se o superpickaxe, jelikož by toho šlo zneužívat ke griefování, prosím o odstranění.

Komentáře

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Jako, že by admin tým griefoval?
    Hráči k WE nemají přístup ne?
  • To je pravda, ale builder, který by neměl k ničemu přístup, bez práv, jen s we, v podstatě dokáže zničit hráčům resky, regiony.
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ale Builder je člen týmu. Přeci nemáš v týmu lidi kterým nevěříš? :disappointed: 

• Opět pravda, omlouvám se za vytvoření diskuze, jsem tele.
  • Ahoj

Je sice pravda, že v AT mají být členové kterým věříš, ale... Někdy se stane, že např. ( všechno je z HS Skuzy )

Majitel dá hráči OP ( předtím měl SP ), a potom se naštve a zničí HS...
    (griefer byl milan712001 )

Potom je hráč v AT dlouho, a potom ho to přestane bavit a zničí tedy HS... ( griefer byl pravděpodobně xXTEMPESTAXx podle ostatních členů AT, ale ja tomu nevěřím... )

No, a ještě Builder staví spawn ( jako... vadnej ), tak se druhý pustí do jiného spawnu ( lepšího ), a jakmile to ten 1. builder zjistí, zničí lepší spawn a monžá i něco navíc... ( Anebo že to bylo schema )

Podle mě by jako chtělo... Poslední akce vystopovat, něco jako, seznam prací provedené přes WE... 
    Např.

14:24 Owner: COPY ( 15135 blocks )
    14:27 Owner: PASTE ( 120 80 -48 WORLD)
    17:43 Griefer: FILL ( TNT 50 50 / 0 100 0 SPAWN )
    07:14 Builder: SUP LOAD ( KDW758A )
    07:15 Builder: PASTE ( -78 94 -120 WORLD-END)      <-- Nevšiml si TNTček/Griefu 
    08:21 Builder2: SET ( WOOL:4  -82 5 -1 WORLD-END  )       <-- Taky si nevšiml

No a potom si má majitel vybírat ze tří podezřelých... 
    Vím, že v Logu to je napsané, ale bylo by jako dobré toho griefera i vystopovat, anebo dát Majiteli právo o získání logu, nebo jak nvm... :/

A taky vím že to je šílený nápad, ale... HS-Skuzy je těď mrtvý, a já se ho snažím oživit, protože to všichni vzdali z AT minulého HS, kromě mě... :/ A to vše jen kvůli grieferu o kterým ani nevíme kdo to byl...

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Vše co popisuješ je proces který má Majitele HS naučit pracovat s týmem, což je jeden ze smyslů HS.
    Nezapomínejte proč tu HS jsou.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.