Niektoré príkazy mi nefungujú :-\

Ahoj,niektoré príkazy ako /effect a pár ďalších mi vypíšu "I'm sorry, but you do not have permission to perform this command. Please contact the server administrators if you believe that this is in error."  A som majitel toho serveru. Ako to mám opraviť? Ďakujem za odpísanie.     

Jebek12

Komentáře

• upraveno 4. December 2018
    Ďakujem že neodpisujete  ;)

• Jebek12 Tím že tu budeš spamovat a budeš drzí se té odpovědi opravdu nedočkáš, je mi líto že máš nepříjemnosti ale to ti radím udělat novou diskuzi, takhle tě A-T pošle akorát do pryč...
    Hezký den.
  • Ahoj, některé příkazy jsou pro majitele, a admin tým Hráčského serveru nedstupné, protože by to podle montyho znamenalo smrt HS.

Přejí hezky den
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Ano Majitel HS nemá v permissích *.
    Opravdu jde o bezpečnostní opatření. 99% majitelů HS se serverem neumí,  je schopna si server nevhodným příkazem rozbít a pak tvrdit "STOJÍ TO TU ZA HOVNO, NEFUNGUJE VÁM TO, MÁTE TO ROZBITÝ, A TAK DÁLE. 
    Pokud myslíš, že by se měla nějaké skupině přidat nějaká permisse, tak se neboj a napiš, ale buď prosím konkrétní. To znamená:

Chěl bych přidat permissi XY k příkazu XY který se používá na ...........

PS:
    No a k tvému komentáři "Ďakujem že neodpisujete"
    Opravdu nemám v ... vrtuli! 

• upraveno 6. December 2018
    Nějaký Commandy souvisí i z GT a ne HS např /ban což dá ban na celý GT včetně HS tak je tu /hsban :/
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.