Plugin

Dobrý den,
mohl bych se zeptat jak funguje na Hs plugin menu ? (myslím třeba v chest)
Děkuji

Komentáře

 • Ahoj. Jelikož se mi opravdu nechce jít na počítač v tuto noční hodinu, zodpovím ti na tvou otázku pouze písemně.

  K tomu aby jsi vytvořil menu v chestce, musíš mít na hs plugin simple rename. (/nastaveni > extra pluginy > plugin simple rename)

  Napiš příkaz /give [nick] chest 1 name:Hlavni_menu

  Truhlu kterou si dostal pomoci příkazu polož na místo kde chceš aby menu bylo. Pak  vem násypku (hopper), niní musíš udržet kurzor tak, aby směřoval na truhlu stiskni a drž levý Shift (skrčení) a polož násypku na truhtruhlu. Niní vem item který chceš mít v menu a napiš /rename [text]. Pro přidání lore (např. u meče síla udeření) napiš /addlore [text]. A niní můžeš item vhodit do násypky. Podívej se do truhly a zkus item vzít. Pokud item nejde přemýstit, máš to dobře. Pokud s itemem můžeš pohnout, tak se něco pokazilo. Věci se z hopperu do teuhdy přemisťují po řádku. A to je vše. Ale pokud nějaký item pojmenuješ stejně, budeš mít v menu stejný item ale dvakrát v jednom políčku. V takovém případě, tedy pokud to tak nechceš, musíš truhlu zničit a začít od znova.

  -CumajzCZ
 • upraveno 14. April
  Dobrý deň. Robil som všetko podla toho a som si istý že som všetko spravil správne ale aj tak som s tým mohol hýbať. Prosil by som si odpoveď a či to môže robiť iba Majitel. Pokiaľ by si mal čas tak si ma pridaj do friendov a ukážeš mi postup.

  -Fox_sk
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.